Kids Lifestyle

Coś, co na pewno sprawdzi się w Twojej wyprawce.

_MG_0243Będąc w pierwszej ciąży totalnie nie mamy pojęcia jakie gadżety dla dzieci nam się przydadzą i które staną się wręcz niezbędnymi. Dzieci przecież bywają takie różne, a opinie rodziny i przyjaciół też od siebie odbiegają i to niejednokrotnie.

To skłania nas do poważnych przemyśleń co kupić czy naprawdę warto i czy aby na pewno to wykorzystamy. Powiem Wam, że o ile maluszki miewają rozmaite potrzeby i upodobania. To co dla jednych wydaje się niezbędne, to dla innych jest niepotrzebne i wręcz nie wykazują zainteresowania daną rzeczą.

Tak dzieje się często z huśtawkami, Franek był obojętnie nastawiony do swojej, zaś Krzyś chętnie korzystał z tej u znajomych.

Jednak to co mogę Wam powiedzieć – leżaczek sprawdzi się na pewno, to zupełnie inna rzecz. Udało mi się to zauważyć przy Franku, a teraz przy Krzysiu. Wyobraźcie sobie, że po karmieniu noszeniu i tuleniu, najzwyczajnej w świecie musicie odłożyć maluszka.

 • bo musie gotować obiad
 • bo bolą Was ręce
 • bo nie chcecie malucha przyzwyczajać
 • bo macie inne dzieci
 • musicie odłożyć, ale najlepiej nie do łóżeczka – w pozycji leżącej np. po jedzeniu
 • chcecie ułożyć maluszka wyżej bądź on sam wymaga takiej pozycji

i wtedy nagle okazuje się, że nie ma takiego miejsca, gdzie można by było odłożyć maluszka poza łóżeczkiem.

Wówczas wybawcą jest leżaczek, tak leżaczek. Bo pół doby nie da się nosić Bąbelka, zaś całej doby bąbelek nie chce spędzić w pozycji leżącej. Szczególnie jak kończy więcej niż 2 tygodnie, zaczyna się nudzić.

O wyborze naszego leżaczka Skip Hop oraz jego funkcjach ( regulacja wysokości, odtwarzane melodie oraz umożliwienie rozwoju edukacyjnego zabawka z lusterkiem) będę pisała za jakiś czas w poście -recenzji. Ale już dzisiaj Wam powiem bez leżaczka nie ma życia.

Jeśli jesteście w ciąży, szykujecie listę prezentową, listę na baby shower koniecznie musicie go tam umieścić

A dlaczego właśnie ten? Ze względu na design, który pasuje do każdego pomieszczenia, a kolorystyka jest łagodna dla oka (nienachalna). Zobaczcie jak ładnie się wtapia w otoczenie salonu. Wyobraźcie sobie jakby wyglądał taki leżaczek w pstrokatej kolorystyce. Dla mnie oprócz funkcjonalności rzeczy, ważną rolę odgrywa właśnie wygląd bo przecież na codzień zajmuję się szeroko pojętym wnętrzarstwem 🙂

_MG_0258

_MG_0248

_MG_0251

_MG_0256

_MG_0214

Leżaczek Skip Hop: Skip Hop Polska możecie kupić np. tutaj

Outfit Krzysia – Bąbelka: Dear Eco, Dear Eco fb

Franek: Spodenki: La mere, Bluzka Kaphal

 

 

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Agnieszka Napiórkowska
  Kwiecień 3, 2017 at 6:09 pm

  Uwielbiamy ubranka Dear Eco 🙂 właśnie startujemy z wyprawka i to był nasz pierwszy zakup 🙂 Krzyś przecudowny :-*

  • Reply
   Kasia
   Kwiecień 6, 2017 at 8:15 pm

   są wysokiej jakości nie spierają się i są piekne 🙂

  Zostaw komentarz