Kids

Drewniany domek do zabawy i wyniki konkursu

Domek drewniany, którym podczas urodzin Franka bawiły się wszystkie dzieci. Dziewczynki i chłopcy i to w różnym wieku. Franek niestety jest jeszcze malutki i drobniutki, nie miał na tyle śmiałości żeby się dopchać. Jednak jednego słonecznego poranka sam do niego podszedł i bawił się tak pięknie, że aż postanowiłam uwiecznić to na zdjęciach. Drewniana zagroda zachwyca dbałością o szczegóły i funkcjonalnością. Ma otwierany dach z obu stron drzwi z obu stron i drugie piętro. W środku, ciekawa organizacja dla drewnianych zwierząt czy resoraków 🙂 Franek po swojemu wykorzystał domek wrzucił tam klocki i ulubiony bęben obok zwierzątek drewnianych i autem znalazła się masa innych skarbów 🙂 Powiem Wam, że sama się położyłam na ziemi i bawiłam tym domkiem. Bardzo udany zakup.

Kupując dzieciom prezenty, często przypominamy sobie rzeczy, które to my lubiliśmy bądź, które nam się skrycie marzyły i tak właśnie jest. To jest główny bodziec zakupowo-prezentowy. Drugi to znajome, ich dzieci czy pozytywne opinie w internecie. Dużo moich koleżanek pyta prywatnie poza blogiem czy to prawda, że opisana przeze mnie ta bądź inna rzecz jest naprawdę taka jak napisałam. Moi czytelnicy to Wy, każdej z Was niestety nie znam, ale też moje koleżanki sąsiadki i przyjaciele. Piszę do Was wszystkich ja ta sama Kasia i to samo. Jak uważam, że coś jest fenomenalnego to to piszę. Wszystko co pojawia się u mnie na blogu to rzeczy skrupulatnie i z wielką starością wyszukane przeze mnie.

 

 

 

 

 

Domek można dostać u firmy Bebe Stragan tutaj tutaj
Cena: 219 zł

 

 

 

 

 

 

Obiecałam Wam w tym poście również wyniki konkursu Szumisie, powiem tak wybór był trudny. Każda z Was bardzo ciekawie i miło spędza czas z dziećmi czytając opowieści i oglądając zdjęcia wielokrotnie wzdychałam. Piękny obraz relacji Mam z ich dziećmi jak tu wybrać najlepszą wypowiedź czy zdjęcie. Dlatego postanowiłam dodatkowo patrzeć na dzieci, które się dopiero urodzą bądź są bardzo małe bo tym się Szumiś najbardziej przyda, tym małym przestraszonym świata maluszkom.
3 Szumisie wędrują kolejno do:
Annie Wegner James zdjęcia maluśkiego kibica
Paulina Wcisło jeszcze w brzuszku i reaguje na sztuki walki
Anna Madej – dwie bliźniaczki oj będzie hałas przyda się Szumiś. Bliźniaki to zawsze więcej pracy.
Proszę o kontakt na e-mail: modelsoutfit@gmail.com
oraz zdjęcia jak dotrą Szumisie 🙂
Justyna Wojtycza Cygan nagroda dla Mamy, też się należy za kreatywne podejście 🙂 za dużą ilość zdjęć, fajny opis.
Dzieciątko większe więc zapraszam do kolejnego konkursu może zabawkowego.

You Might Also Like

6 komentarzy

 • Reply
  An Zulka
  Marzec 24, 2015 at 1:29 pm

  Dziękuję raz jeszcze za Szumisia! Aaaa nie mogę posiąść się z radości! Drewniany domek mnie urzekł, ale wózeczek dla lalek od Bebe Stragan skradł moje serce!

 • Reply
  Julia Goch
  Marzec 24, 2015 at 4:33 pm

  Śliczny jest ten domek i Twoje maleństwo 🙂 Taki trochę powrót do przeszłości 🙂
  Pozdrawiam serdecznie, MÓJ BLOG/ KLIK :))

 • Reply
  Anonymous
  Marzec 31, 2015 at 7:22 pm

  zakochana jestem, pokazujesz małe rzeczy duże rzeczy wielka dbałość i staranność brak nachalnej reklamy bo jesteś prawdziwa !

 • Reply
  Matylda
  Marzec 31, 2015 at 7:22 pm

  Super blog, piękne zdjęcia – widzę, że nadajemy na tych samych "estetycznych" falach 😉 Bardzo się cieszę, że do mnie napisałaś, dopisuję Twój blog do listy ulubionych 😉 Uściski!

 • Reply
  Daria Stręk
  Marzec 31, 2015 at 7:22 pm

  mały na pewno ma niezłą zabawę 🙂
  PorcelainDesire

 • Reply
  Anna
  Marzec 29, 2016 at 8:00 pm

  Bardzo udana strona:-). Świetne pióro Autora. Best regards! Ann

 • Zostaw komentarz