Fashion Interior Kids Lifestyle

Eventy, targi modowe/dziecięce, czy warto ?

IMG_1648Eventy, targi modowe/dziecięce, czy warto ? Odpowiedź zawsze brzmi tak! Każde moje wyjście na taką imprezę rozpoczyna się zwiedzaniem owej przestrzeni wystawowej, wypełnionej rozmaitościami. Zawsze towarzyszy mi to o śmieszne uczucie kiedy trafię na coś co mnie totalnie zadziwi. Wówczas wraca do mnie pytanie jak bumerang, komu to się do cholery podoba, kto to kupi?! Jednak mogę chodzić godzinami gdy przyświeca mi odrobina nadziei, że na końcu mojej tułaczko-wędrówki okraszonej w tle sapiącym i ciężkim oddechem mojego męża, który syczy przez wąsko zaciśnięte usta, długo jeszcze do piernika? Nagle odnajdę  to po co przyszłam, czyli coś absolutnie wyjątkowego, pięknego, jedynego w swoim rodzaju, a człowiek który to stworzył to prawdziwy artysta, który sprawił, że stoję przy tego stanowisku cicho pomlaskując, jednocześnie marząc w głębi o przytarganiu czegoś do domu właśnie od niego…

W każdym większym mieście takie eventy/targi się odbywają, gorąco Was namawiam by w nich uczestniczyć, bo zawsze takie wyjście kończy się odkryciem utalentowanego człowieka, który tworzy coś bajkowego, coś właśnie dla nas..

W Trójmieście wybieram się kilka razy w roku na różne takie “łowy” jednymi z nich są właśnie Bakalie czy Figle Migle czy Mother&Baby, Ci którzy są z Trójmiasta, niech się kiedyś wybiorą.

Poniżej kilka zdjęć z takiegoż przedsiewzięcia. To jedne z pierwszych moich fot, kiedy to uczyłam się z pokorą panować nad kapryśnym Canonem 6d z 5otką. Dzisiaj jestem o parę kroczków do przodu..:)

Miejsce: Sztuka Wyboru

 

 

IMG_1649 IMG_1652 IMG_1653 IMG_1665 IMG_1670 IMG_1674 IMG_1679 IMG_1680 IMG_1681 IMG_1682 IMG_1689 IMG_1690

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz