Kids

Konkurs nr 2

Zgodnie z obietnicą jest i będzie sporo konkursów, jednak ten jest wyjątkowy wręcz nietypowy. Przez chwile możecie poczuć się jak projektanci . 
Do wygrania 3 króliczki Przytulanki, rewelacyjny zamiennik pieluszki dla maluszków, kochają je również starsze dzieci, chodzą z nimi po domu, ciągnąc je za uszy. Może to posłużyć również jako idealna Przytulanka do spania.
Do wygrania króliczek, gdzie to Wy możecie wybrać, korzystając z wzornika na stronie www.happyhugs.pl z jakich tkanin zostanie on uszyty. Możecie być pewni, że to idealny prezent dla dzieci , ponieważ wzór będzie złożony i wykonany Specjalnie dla Waszego Maluszka.

Co trzeba zrobić :
1. Polubić profil fb Happyhugs i Model’s Outfit 

2. Wybrać z wszystkich produktów marki Happy Hugs produkty, które waszym zdaniem są hitem i podobają Wam się najbardziej bądź jeden produkt. W tym pomoże Wam strona www.happyhugs.plfacebook oraz allegro.

3. Mile widziane udostępnienie postu konkursowego na fb.

cała akcja odbywa się na facebooku profilu Model’s Outfit!

Hitem Happy Hugsa jest króliczek Niko, a jaki jest wasz Typ ?

 

 

 

 

 

You Might Also Like

Brak komentarzy

  • Reply
    Anonymous
    Grudzień 14, 2014 at 12:07 pm

    Hej! Maluję na bardzo dobrej jakości ekologicznych torbach. Jeśli chciałabyś torbę z wymyślonym przez siebie napisem lub wzorem, wejdź na moją stronę http://www.facebook.com/mysoulbag . Zobacz, polajkuj, bo niedługo planuję zrobić konkurs, w którym będzie można wygrać torby. Serdecznie zapraszam! 😉

  • Zostaw komentarz