Interior

New York Loft

Jak wiecie prowadzę 3 rubryki, pierwszą modową – pierwotną, bo świat mody otaczał mnie bardzo mocno, a nawet pochłaniał od 16 roku życia, wtedy interesowałam się fotografią, potem wylądowałam po drugiej stornie obiektywu:) Razem z Martą moją przyjaciółką interesowałyśmy się fotografią mody, modą i tak się zaczęło.. w końcu dałam ujścia swojemu “światu”.. innym…Nasza przyjaźń trwała i trwa do dzisiaj, a przez długi czas pokazywałyśmy inną krainę razem.

Po jakimś czasie moje życie zmieniło się, oprócz zainteresowań modowych, zagościło u mnie na stałe dorosłe życie. Zostałam Mamą i wraz z Mężem zbudowaliśmy wszystko od nowa, wtedy wyszło na jaw, że moja artystyczna dusza godzinami rozmawiać może o wnętrzach i dzieciach. Wnętrza i architektura towarzyszą mi od najmłodszych lat, kiedy siedziałam w biurze z dziadkiem bądź załatwiałam z nim sprawy i projekty. Wtedy pokochałam obiekty, mieszkania, domy, przestrzeń i myślenie o nich. Już od najmłodszych lat sama urządzałam sobie sama pokój, ubierałam się samodzielnie. Od zawsze czuję i widzę więcej niż połowa otaczającego mnie towarzystwa i rodziny. Tak twierdzi moja Mama, urodziłąm się z wyjątkową wrażliwością. Moja Mama zawsze załamywała ręce mówiąć: ” jak takie małe dziecko może mieć takie zainteresowania i taką odwagę do podejmowania takich decyzji i tak dobrze oceniać spójność wnętrz 🙂 Mając 21 lat sama zaczynałam wymyślać, opracowywać koncepcje dla innych i rodziny. Dzisiaj mając 25 lat nie mogę już bez tego Świata żyć i cały czas robię coś w tym kierunku.
Pomyślałam, że każdy jest inny i to czyni świat absolutnie pięknym i ciekawym. Wszyscy uczymy się czegoś od siebie 🙂 Chcę Was inspirować zamieszczając zdjęcia wnętrz, pomagać, odnaleźć Wasz styl i upragnione wnętrze. Wasze mieszkanie czy dom, to Wasz azyl i to Wam musi się podobać. Zaglądajcie i oglądajcie..

Kasia <3

Nowojorski loft, to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które lubią ciepłe, a zarazem industrialne wnetrza z połyskującym metalem.  Przy tym wnętrzu nie będę się dużo rozpisywała, tu samo oglądanie mówi za siebie.

 

Metalowa kuchnia, rzadko można spotakć, oj gdybym drugi raz robiła kuchnię roważyłabym takie rozwiązanie:) Ja posiadam szarą matową z białymi blatami 🙂

 

 

 

Źródło: tutaj i tutaj 

You Might Also Like

5 komentarzy

 • Reply
  Angelika Wojtuś
  Styczeń 17, 2015 at 6:54 pm

  Cudne wnętrza !

 • Reply
  Sylwia Badora
  Styczeń 17, 2015 at 6:54 pm

  SUPER POST!

 • Reply
  Zocha-Fashion
  Styczeń 17, 2015 at 6:54 pm

  O rany jak mnie się podobają takie duże przestrzenie. Wycieczka do New York jest moim marzeniem. Super propozycje.
  Pozdrawiam serdecznie
  Zocha

 • Reply
  Daria Stręk
  Styczeń 17, 2015 at 6:54 pm

  cudowne wnętrza 🙂

 • Reply
  Wera777
  Styczeń 19, 2015 at 12:39 pm

  Super blog i cudowne wnetrza. Zapraszam do mnie
  Dodaje tam lrojekty ubran. Dopiero zaczynam. Zapraszam http://fashiongirlslove1.blogspot.com/?m=1

 • Zostaw komentarz