O mnie

DSC_2123

Witam moje Drogie Czytelniczki,

Jestem kobietą wielozadaniową, bardzo kreatywną, mogłabym powiedzieć – kopalnią pomysłów. Kiedyś byłam fotomodelką, studentką politechniki czy mrówką w dużej firmie, dzisiaj mogę powiedzieć o sobie, jestem po prostu Mamą 3 – letniego Franka i 3 miesięcznego Krzysia. Z zamiłowania tworzę stylowe wnętrza w tym dla dzieci, odmieniam wręcz odrzucające bure przestrzenie. Ciągle eksperymentuje i eksploruje, testuję wynajduję nowe dodatki do wnętrz i dla dzieci. Z przyjemnością wyszukuję nowych zdolnych twórców z naszego kraju i z zagranicy. Prowadzę aż 3 rubryki na blogu: Kids, Interior, Fashion. Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej, która nauczyła mnie myśleć syntetycznie technicznie, a przede wszystkim przestrzennie.

Blog Model’s Outfit  został stworzony dla Kobiet.. WNĘTRZA,DZIECI CZY LIFESTYLE to nasz Świat i każdą z nas dotyka w mniejszym bądź większym stopniu.
Model’s Outfit jest owocem mojej pracy i pasji, jestem kobietą pełną energii o południowych korzeniach, która kocha, design i stylowe wnętrza, piękne proporcje i urządzanie swojego i Waszych M. Na blogu pokazuję kadry z życia codziennego, testy najfajniejszych gadżetów dla dzieci oraz moje realizacje wnętrzarskie. Zawsze służę pomocą i radą moim czytelnikom.
Dzięki tej różnorodności blog jest bogaty, a każdy Czytelnik może znaleźć swój kącik pomysłów.

Model’s Outfit –Blog w prasie i internecie:
TRENDY-dziecko-modelsoutfiAkceptt-1 dziecko-agora-2015_08-1-1
mo1

Lubię zatapiać się w krainie kolorów i dodatków. Chcę się dzielić, pomagać, czarować również Wasze otoczenie :*

Przyjaciele i rodzina o mnie:

Kasia Jest bardzo kreatywna i przebojowa, wszędzie jest jej pełno, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jest bardzo towarzyska i największą karą dla niej byłoby spędzenie jednego tygodnia na bezludnej wyspie. Jest prawdziwą artystką. Od najmłodszych lat uczęszczała do szkoły baletowej, gdzie pierwszy raz oczarowały ją tiulowe sukienki i delikatny taniec z szarfą. Zawsze podkradała Mamie i Babci pudełeczka z biżuterią i spędzała przy nich całe dnie. Zawsze sama dobierała sobie stroje, nawet gdy była bardzo malutka. Kocha ciepło i palmy i nie znosi zimna. Wiele nauczyła się od ukochanego dziadka architekta i to zainspirowało ją na tyle, iż postanowiła podążać taką właśnie magiczną drogą.

zestaw

 

Bądźmy w kontakcie

Pamiętaj, ważne jest abyśmy pozostali w kontakcie. Możesz zapisać się do newslettera. Będę mogła kontaktować się z Tobą osobiście.

Możesz również polubić mnie na Facebooku (polecam od razu zaznaczyć “otrzymuj powiadomienia” tak jak na grafice poniżej. Nie umknie Ci żadna ważna informacja ani nowy post. Możesz też zaobserwować profil @modelsoutfit na Instagramie, gdzie znajdziesz więcej zdjęć z mojej codzienności.

 

Zrzut ekranu 2016-06-12 o 13.55.54