Kids Lifestyle

Inaczej trudniej, dużo się zmieniło schody pojazdy poczytajcie… :)

DSC_4920

Wiele razy słyszę jak to dziecko zmienia wszystko…. Ale to taki banalne stwierdzenie. Zrozumiesz jak zostaniesz matką.. Dzięki dziecku pracuję w sposób bardziej zorganizowany, osiągam lepsze sukcesy. Sądzisz iż dziecko zamknie Ci drogę, zabierze możliwości ?-nic bardziej mylnego, Ty sama wybierasz co i jak to Ty jesteś władcą swojego losu i czasu. Jednak z ręką na sercu muszę przyznać, że wolę się spiąc ze wszyskim by nie tracić chwil Franowych. Oprócz sukcesów zawodowych projektów, równie ważne dla mnie jest by dać niejadkowi zupkę z mięsem, by nauczyć go nowego słowa. Jak głupia obserwuję i cieszę się z każdej umiejętności.
Myślę, że mnie to nie dopadnie, że tak się wszystko nie zmieni. Oszlałam do granić, wolę kupić coś Frankowi niż sobie.(np. nowa pościel od Mumla. Jak tylko wybiorę się od sklepu kupię jemu więcej ubran niż sobie. Kupiłam aparat bo jemu chciałam robić zdjęcia! No i strzelam ich setki, widzę w każdym wyjątkowość, coś czego inni nie widzą. Dla widza to jedno ze stu takich samych ujęć. Dla mnie to arcydzieła bo jest na nich Franek..
Dostrzegłam jednak rzeczy których wczesniej nie widziałam. Jeżdżąc wózkiem po zabytkowej części Gdańska dopiero teraz widzę jakie mamy dziurawe chodniki, wysokie krawężniki brak podjazdów, ile schodów, schodów, schodów (szczerze nie wiem jak radzą sobie z tym inwalidzi).
Zepsuta winda w budynku, czy zepsute ruchome schody w galerii to klęska. Teraz kiedy Franek rozpacza w supermarkecie robiąc zakupy na jutrzejszy obiad zrozumiałam czemu te puszczają ludzie bez kolejki.
Dzisiaj zamiast mojej limuzyny marzę o kombi jak niczym innym z obrzydzeniem patrzę na niskie sportowe 3 drzwiowe auta, jak można coś takiego w ogóle niepraktycznego kupić.  W resturacji nie szukam pachnącego mydła miluśkiego papieru a przewijaka.
No to się pozmieniało… świat z dzieckiem jest piękny, ale i problematyczny kto by pomyślal, że jako 26 latka widzę go już inaczej 🙂

DSC_4892DSC_4897DSC_4895DSC_4919

a ku ku ! DSC_4905DSC_4903DSC_4922DSC_4889 DSC_4887 DSC_4886 DSC_4890 Piękna skandynawska mięciutka pościel  w kropelki. Fenomenalna więcej wzorów tutaj  DSC_4891 DSC_4897 DSC_4895 DSC_4905 DSC_4903  Zdjęcia: Aleksandra Graff

Koszulka i Spodenki: Loff Loff Organic, Loff Loff Oragnic 

Pościel: Mumla i Mumla fb 

Łóżeczko: Pinio Marsylia MDF

Prześcieradło: Pinko no more, Pink no more fb 

Dzisiaj rusza konkurs

więcej informacji na facebooku i instagramie.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz