Fashion

Stand out in a Storm

Jak dobrze wiecie jestem fanką nie tylko torebek, ale także i zegarków. Często na blogu pojawiały sie przeróżne modele. Jednym słowem cała kolekcja moja i Marty. W owym zbiorze znajdują się zegarki głównie od 3 naszych ulubionych marek, którymi są Epos Davosa i Storm. Dzisiaj pragnę przedstawić Wam bliżej ostanią z tych marek, podzielić się z Wami częścią mojego zegarkowego Świata i wiedzy 🙂

Brytyjska marka fashion Storm słynie z charakterystycznych niepowtarzalnych zegarków , nieszablonowej biżuterii oraz innych stylowych akcesoriów. Stal szlachetna, emalia, ceramika, skóra, brylanty i kryształy Swarovski to tylko niektóre z surowców używanych do produkcji zegarków tej londyńskiej firmy. Wszystkie produkty są wyjątkowe i dedykowane dla ludzi , którzy lubią zaryzykować odmiennym i wyrafinowanym stylem. Są skierowane do osób poszukujących nowych wyzwań w ubiorze i stylu.

Projektanci odrzucają wspólny kierunek i wspólne trendy charakterystyczne dla większości marek fashion, dzięki czemu zegarki Storm podkreślają indywidualność i osobowość. Storm London jest marką globalną, sprzedawaną w 50 krajach na całym świecie, docenioną przez celebrytów oraz świat mody. Po produkty Storm sięgają Jennifer Aniston, Anna Kournikova, Kelly Rowland, Jane Seymour, Rene Russo, Alec Baldwin, Victoria Backham, Take That, czy Akon.

Wszystkie nasze Storm’y zostały zakupione w sklepie:


You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply
  Anonymous
  Styczeń 5, 2014 at 8:30 am

  pięne te Wasze zegarki 🙂

 • Reply
  Anna ANTJE
  Styczeń 5, 2014 at 8:31 am

  Też uwielbiam zegarki i mam ich 10 -11 jeśli się nie mylę i właśnie czekam na kolejny 🙂

 • Reply
  el_martina
  Styczeń 5, 2014 at 8:31 am

  Sliczne sa! A w szczegolnosci te z dwoch pierwszych zdjec!!!

 • Reply
  Tina Stefanovic
  Styczeń 5, 2014 at 10:17 pm

  I love it! Thanks for sharing! 🙂 Happy New Year!
  P.S. What do you think about following each other? I'd be really glad if you wanted to! 🙂 Let me know x
  Tina

 • Zostaw komentarz