Interior Lifestyle

Wnętrzarski raj.

22 maja 2015r. miałam przyjemność brać udział w otwarciu salonu BB Home w Sopocie, jako jedyny bloger, który na swoim blogu zajmuje się również działem wnętrzarskim. W końcu miałam przyjemność poznać i uśmiechąn się wyrazić wyrazy uznania, dla Pani Agnieszki Pudlik, która jest  założycielką marki BB Home, ale i utlaentowaną projektantką, która tworzy wnętrza bliskie mojemu sercu czyli niebiański luksusowym niepowatrzalny styl i smak.
Sklep w Sopocie to dwupiętrowy zapierający dech w piersiach obiekt, który wygląda lepiej niż nie jednen designerki apartament.
Meble dla siebie mogą znaleźć tutaj nie tylko zwolenicy stylu modern classic, glamour lecz także stylu skandynawskiego. Marka BB Home pod dach swojego salonu przyjęła propozycje od najciekaszych firm meblarskich jak mti-furminova, sits czy miloni i wielu, wielu innych nie sposób wyminieć, dzięki temu możemy znaleźć piękne kanapy, łóżka stoliki, stoły rozkładane w rozsądnych cenach. Miejsce to pozwala nam umeblować mieszkanie “od stóp do głów” kończąć na oświetleniu i ciekawych ozdobnych lampach. Bardzo długo szukałam stołu wykonanego z litego drewna, który rozkłada się tak aby pomieścic całą rodzinę podczas dużych zajzdów rodzinnych czy podczas Świąt. Nie dość, że taki stół udało mi się znaleźć w ofercie salonu to marka miloni wykonana go specjalnie dla nas na specjalnie zamówienie – wymiar. Przyjdzie mi poczekać pewnie 7 tygodni na upragniony stół, bo tego elelemntu brakuje u nas w salonie najbardziej. Jednak czas oczekiwań minie szybko, bo przecież teraz ślub i podróż poślubna przede mną.

Adres: Sopot ul. Aleja Niepodłegłości 942

BB Home

Wspaniała relacja zdjęciowa: Emi Karpowicz 

 

relacja zdjęciowa: Emi Karpowicz 
relacja zdjęciowa: Emi Karpowicz 
relacja zdjęciowa: Emi Karpowicz 
relacja zdjęciowa: Emi Karpowicz 
relacja zdjęciowa: Emi Karpowicz 

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply
  Złota Orchidea
  Czerwiec 1, 2015 at 9:07 pm

  Cudowne wnętrza 😉

 • Reply
  Ada - Daro Meble
  Czerwiec 2, 2015 at 9:47 am

  Piękne miejsce!

 • Reply
  iluminacje.konwersacje
  Czerwiec 2, 2015 at 8:14 pm

  skradłaś mi tym postem duużo czasu 😉

 • Zostaw komentarz