Kids Lifestyle

Zabawa

Posty dziecięce sprawiają mi najwięcej radości mimo, iż jestem fanką mody i wnętrz. Mój Blog przecież wiele miesięcy, a nawet mogę powiedzieć lat był Blogiem tylko i wyłącznie modowym, oczywiście do czasu pojawienia się Franka. Nie każda kobieta kocha modę, ale wszystkie kochamy dzieci i ich piękny, kolorowy, wesoły świat.  Zawsze jak wstawiam posty dziecięce uśmiecham się pod nosem sama do siebie, bo przecież patrzę na człowieka najbliższego i najdroższego mojemu sercu.

 

 

 

 

 

 

Jak widzicie Franek używa nie tylko kocyków, ale również poduszki rogala. Chciałam Wam kilka słów powiedzieć o tym wielofunkcyjnym gadżecie, bo przez kolejne miesiące odkrywam jego świetne funkcje. Pierwsza to poduszka do karmienia dziecka, a i owszem zgodzę się z tym. Kolejna to oparcie dla głowy do spania w samochodzie np. dla Mamy. Ostatnio odkryliśmy dodatkowe zastosowanie, a mianowicie podczas nauki siadania tzw. podporę żeby dzidzia jak się zamyśli podczas zabaw nie przechyliła się do tyłu.

Co do zabawek na razie wybitnie służą nam zabawki Fisher Price, mamy już chyba całą małą kolekcję. Dzięki nim Dziecko samo potrafi się zająć na dłuższą nawet chwilę. Po kolei przedstawię Wam kilka niezbędników. Na pewno seria aktywnych klocków dla maluchów jest godna polecenia jak również pianino (potwierdzone przez samego Frania na zdjęciach).

Kocyk i rogal: Belle-Petite 
Ubranka – Dresik komplet: Gocco
Chustka/ Śliniak: Elodie Details – Scandinavian Baby
Okrągłe pianino: Fisher Price
Klocki edukacyjne: Fisher Price
Grzechotka: po Mamie ma około 25 lat 🙂

You Might Also Like

5 komentarzy

 • Reply
  Anonymous
  Grudzień 8, 2014 at 4:32 pm

  <3

 • Reply
  Anonymous
  Grudzień 8, 2014 at 4:32 pm

  piękne zdjęcia i super akcesoria.

 • Reply
  Madzia
  Grudzień 8, 2014 at 4:34 pm

  jak zwykle podziwiam.

  całuski

 • Reply
  Belpla
  Grudzień 10, 2014 at 10:25 pm

  Już od małego stylowe ciuszki 🙂

 • Reply
  Złota Orchidea
  Grudzień 10, 2014 at 10:25 pm

  Jaki śliczny !:) Piękne zdjęcia.

 • Zostaw komentarz