O mnie – Katarzyna Wietecha

Katarzyna Wietecha

DSC_2123

Nazywam się Katarzyna Wietecha,

jestem kobietą wielozadaniową, bardzo kreatywną, mogłabym powiedzieć – kopalnią pomysłów. Kiedyś byłam fotomodelką, studentką politechniki czy mrówką w dużej firmie, dzisiaj mogę powiedzieć o sobie, jestem po prostu Mamą 4 – letniego Franka i rocznego Krzysia. Z zamiłowania tworzę stylowe wnętrza w tym dla dzieci, odmieniam wręcz odrzucające bure przestrzenie. Ciągle eksperymentuje i eksploruje, testuję wynajduję nowe dodatki do wnętrz i dla dzieci. Z przyjemnością wyszukuję nowych zdolnych twórców z naszego kraju i z zagranicy oraz ciekawe marki. Prowadzę aż 4 rubryki na blogu: Kids, Interior, Lifestyle oraz Fashion. Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej, która nauczyła mnie myśleć syntetycznie technicznie, a przede wszystkim przestrzennie.

Dawniej Blog Model’s Outfit, a obecnie Blog Mo Home został stworzony dla wszystkich szukających inspiracji wnętrzarskich, lifestylowych, jest także miejscem dla Mam.

Na blogu oraz social mediach pokazuję kadry z życia codziennego, testy najfajniejszych gadżetów dla dzieci oraz moje realizacje wnętrzarskie. Zawsze służę pomocą i radą moim czytelnikom, chętnie odpowiadam na Wasze pytania oraz przekazuje perełki, tricki i inspiracje.
Dzięki tej różnorodności blog jest bogaty, a każdy Czytelnik może na codzień znaleźć swój kącik pomysłów.

Model’s Outfit –Blog w prasie i internecie:
TRENDY-dziecko-modelsoutfiAkceptt-1 dziecko-agora-2015_08-1-1
mo1

Lubię zatapiać się w krainie kolorów i dodatków. Chcę się dzielić, pomagać, czarować również Wasze otoczenie :*

Przyjaciele i rodzina o mnie:

Kasia Jest bardzo kreatywna i przebojowa, wszędzie jest jej pełno, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jest bardzo towarzyska i największą karą dla niej byłoby spędzenie jednego tygodnia na bezludnej wyspie. Jest prawdziwą artystką. Od najmłodszych lat uczęszczała do szkoły baletowej, gdzie pierwszy raz oczarowały ją tiulowe sukienki i delikatny taniec z szarfą. Zawsze podkradała Mamie i Babci pudełeczka z biżuterią i spędzała przy nich całe dnie. Zawsze sama dobierała sobie stroje, nawet gdy była bardzo malutka. Kocha ciepło i palmy i nie znosi zimna. Wiele nauczyła się od ukochanego dziadka architekta i to zainspirowało ją na tyle, iż postanowiła podążać taką właśnie magiczną drogą.

zestaw

 

Bądźmy w kontakcie

Pamiętaj, ważne jest abyśmy pozostali w kontakcie. Możesz zapisać się do newslettera. Będę mogła kontaktować się z Tobą osobiście.

Możesz również polubić mnie na Facebooku (polecam od razu zaznaczyć “otrzymuj powiadomienia” tak jak na grafice poniżej. Nie umknie Ci żadna ważna informacja ani nowy post. Możesz też zaobserwować profil @modelsoutfit na Instagramie, gdzie znajdziesz więcej zdjęć z mojej codzienności.

 

Zrzut ekranu 2016-06-12 o 13.55.54

Codziennie wraz z dwójką moich dzieci oraz moją pracą wnętrzarską i aktywnym lifestylem jestem na Instagramie. Możecsz ze mną być, zadawać pytania szukać inspiracji dowiadywać się o dobrych okazjach jak pierwsi.

Kliknij w ikonę z logo i oglądaj filmiki i bądź z nami 🙂

Koniecznie włącz powiadomienia o postach by niczego nie przegapić

Katarzyna Wietecha Projektant Wnętrz