O mnie – Katarzyna Wietecha

Katarzyna Wietecha

mgr inż. arch. 

lic. arch. wnętrz,

mgr inż

Katarzyna Wietecha – Architekt oraz Architekt Wnętrz, Infuencer, Mama

 jestem kobietą wielozadaniową, bardzo kreatywną, mogłabym powiedzieć – kopalnią pomysłów

od 10 lat projektuję stylowe wnętrza dla najbardziej wymagających Klientów.  Od ponad 8 lat prowadzę firmę MO HOME w której projektujemy budynki i wnętrza.

Pomagam odnaleźć i właściwie urządzić własne na miejsce na ziemi bądź przygotwać przestrzenie do celów zarobkowych. Myślę, że mam dar do oddawania miejsc “szytych na miarę” w których największą wagę przywiązuję do funkcjonalności i detalu. Chętnie dzielę się moją wiedzą, inspiracjami i nowinkami z moimi ukochanymi czytelnikami.

od ponad 12 lat działam w sieci w mediach społecznościowych tworząc treści dla pasjonatów pięknych przestrzeni, spełniając się przy tym w roli mamy  dwójki chłopców 10 letniego Franka i 7 letniego Krzysia, z przyjemnością zapraszam osoby odwiedzające naszego bloga i media do wspólnej przygody wnętrzarsko- remonto- lifestylowo-mamowej 🙂

Jestem absolwentką Politechniki Gdańskiej jak również Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych co daje solidne podstawy techniczne, zaś umiejętności artystyczne zdobyam na 3 studiach.

Łącznie skończyłam 3 kierunki studiów jak to zrobiłam sama nie wiem 🙂

Ciągle eksperymentuje i eksploruje, testuję wynajduję nowe dodatki do wnętrz i dla dzieci. Z przyjemnością wyszukuję nowych zdolnych twórców z naszego kraju i z zagranicy oraz ciekawe marki. Prowadzę aż 4 rubryki na blogu:  Interior, Kids, Lifestyle oraz Fashion.

Dawniej Blog Model’s Outfit, a obecnie Blog Mo Home został stworzony dla wszystkich szukających inspiracji wnętrzarskich, lifestylowych, jest także miejscem dla Mam.

Na blogu oraz social mediach pokazuję kadry z życia codziennego, moje realizacje wnętrzarskie oraz fascynującą przebudowę zabytkowego domu w parku z duszą. Zawsze służę pomocą i radą moim czytelnikom, chętnie odpowiadam na Wasze pytania oraz przekazuje perełki, tricki i inspiracje.
Dzięki tej różnorodności blog jest bogaty, a każdy Czytelnik może na codzień znaleźć swój kącik pomysłów.

Dawniej Blog Model’s Outfit, a obecnie Blog Mo Home w mediach :

Magazyn ” M jak Mieszkanie ” listopad 2018 

katarzyna-wietecha-architekt

MO Home By Model’s Outfit –Blog w prasie i internecie: 
Wydanie “TRENDY” m jak mieszkanie poleca
   
odpicowane-mieszkanie-katarzyna-wietecha
Wydanie “TRENDY” m jak mieskzanie poleca 2015 
TRENDY-dziecko-modelsoutfiAkceptt-1 dziecko-agora-2015_08-1-1
mo1

Lubię zatapiać się w krainie kolorów i dodatków. Chcę się dzielić, pomagać, czarować również Wasze otoczenie :*

Przyjaciele i rodzina o mnie:

Kasia Jest bardzo kreatywna i przebojowa, wszędzie jest jej pełno, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jest bardzo towarzyska i największą karą dla niej byłoby spędzenie jednego tygodnia na bezludnej wyspie. Jest prawdziwą artystką. Od najmłodszych lat uczęszczała do szkoły baletowej, gdzie pierwszy raz oczarowały ją tiulowe sukienki i delikatny taniec z szarfą. Zawsze podkradała Mamie i Babci pudełeczka z biżuterią i spędzała przy nich całe dnie. Zawsze sama dobierała sobie stroje, nawet gdy była bardzo malutka. Kocha ciepło i palmy i nie znosi zimna. Wiele nauczyła się od ukochanego dziadka architekta i to zainspirowało ją na tyle, iż postanowiła podążać taką właśnie magiczną drogą.

zestaw

Bądźmy w kontakcie

Pamiętaj, ważne jest abyśmy pozostali w kontakcie. Możesz zapisać się do newslettera. Będę mogła kontaktować się z Tobą osobiście.

Możesz również polubić mnie na Facebooku (polecam od razu zaznaczyć “otrzymuj powiadomienia” tak jak na grafice poniżej. Nie umknie Ci żadna ważna informacja ani nowy post. Możesz też zaobserwować profil @modelsoutfit na Instagramie, gdzie znajdziesz więcej zdjęć z mojej codzienności.

Zrzut ekranu 2016-06-12 o 13.55.54

Codziennie wraz z dwójką moich dzieci oraz moją pracą wnętrzarską i aktywnym lifestylem jestem na Instagramie. Możecsz ze mną być, zadawać pytania szukać inspiracji dowiadywać się o dobrych okazjach jak pierwsi.

Kliknij w ikonę z logo i oglądaj filmiki i bądź z nami 🙂

Koniecznie włącz powiadomienia o postach by niczego nie przegapić

Katarzyna Wietecha Projektant Wnętrz