Kids Lifestyle

Aktywna mama na rolkach z maluchem – Thule Cx1 testujemy dalej

DSC_0708aKiedy ma urodzić się dziecko rodzice w popłochu zaczynają kupować rzeczy dla malucha. Czasem wybory zakupowe, których dokonują bywają trafione, jednak czasami są opłakane w skutkach. Pewnie na liście zakupowej wyprawkowej nikt nie umieściłby takiego wózka, no nikt. A ja bym coś takiego kupiła zaraz po zakupie normalnego wozidła z gondolą.  Pewnie czytając to, teraz myślicie, że trochę oszalałam. A wcale nie! Mówię Wam to jako matka 2 latka. Jako Matka, która nie ma w pobliżu Babć, którym mogłaby spontanicznie zostawić Frania by pójść pobiegać czy jeździć na rowerze bądź na rolkach. Zresztą nawet nie za bardzo chciałabym go zostawiać, bo dość już tej rozłąki i braku wspólnych chwil. Niejednokrotnie swoją pracę kończę po 16, 17 a nawet 19  (ostatnio jest jeszcze gorzej) czyli wyrabiając “nad godziny” jak to śmiesznie brzmi kiedy ma się własną działalność, takie stwierdzenie jak nad godziny :P, Jednak tak jest, uważam, że spełniam ostatnio za mało czasu z moim dzieckiem, bo zawsze mogłoby by być tych wspólnych chwil było więcej. Wyobraźcie sobie skończyć pracę i pójść samemu biegać. No bez sensu. Nie zawsze musimy robić coś kosztem czegoś albo kogoś. Zróbmy coś mimo wszystko.

Tu z pomocą przyjedzie nam dobrodziejstwo jakim jest kapsuła kosmiczna od Thule.

W końcu możesz uprawiać sport, mimo iż masz dziecko, ba kończy Ci się wymówka, że masz dziecko i nie masz jak ćwiczyć!

Za ten post powinni mnie wielbić Mężowie, po prostu powinni mi wysłać podniesione kciuki. Pogonię wszystkie Mamuśki do ruchu.

O Thule pisałam już raz w ostatnim poście wcześniej wychwalając ten sprzęt jako wygodną kapsułę do siedzenia dla dziecka, podczas gdy Mama czy nawet Ojciec może oddać się takiej przyjemności jaką jest bieganie. Franek cały czas się uśmiecha kiedy wiozę go odpychając go rolkami czy ciągnąc za rowerem. Odbiera to jako rodzaj zabawy, coś w rodzaju wspólnego hasania razem…

Co wyróżnia akurat to wozidło na tle innych? Na pewno jakość wykonania, ale przede wszystkim funkcjonalność.  Może służyć nam do biegania, jazdy na rolkach (najważniejsza funkcja na ziemi to fakt, iż posiada hamulec) nie wyobrażam sobie bez tego rozpędzić się na rolkach. Czy  kończąc na tym iż ciągniemy przyczepkę na rowerze. Gdy odechce nam się jeździć na rowerze i chcemy iść po prostu na spacer z maluchem, odczepiamy hak i za pomocą dwóch klików przeczepiamy kółka, które są uniesione u góry i tworzymy z tego 4-kołowy powóz dla malucha.

Przyczepkę dzięki możliwości montażu hamaczka możemy używać już dla noworodka i to z nim podróżować tworząc mu bezpieczny kokon. Nie musicie się martwić, o to, że trzęsie maluchem, bo ten sprzęt jest wyposażony w wysokiej klasy amortyzatory. Jednym słowem oprócz ceny ma same plusy, ale same!!!

Gdyby  ktoś był zainteresowany ceną, rabatami dodatkami zapraszam do dystrybutora: klik . Thule CX występuje też w wersji podwójnej jako  CX 2.

DSC_0701a DSC_0702a DSC_0699a DSC_0692aDSC_0636aDSC_0629a

DSC_0681a DSC_0689aDSC_0638a DSC_0639aDSC_0648aDSC_0649aDSC_0663a DSC_0668a Zdjęcia wykonała dla nas: Aleksandra Graff 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Denley.pl
    Czerwiec 24, 2016 at 11:35 am

    Świetny pomysł na aktywne spędzanie czasu z maluchem! <3

  • Zostaw komentarz