Jestem mieszanką wszystkiego, kolorowym ptakiem, ciekawą świata istotą. Nie umiałabym wybrać uniwersalnej rzeczy na każdy dzień, lubię eksperymentować z kolorami, fakturami etc. Co z tego, że jest taka drętwa pora roku.
Polki pewnie myślą. Zima- więc żałoba, czarny, szary i brąz bez żadnych szaleństw! A i owszem uwielbiam czarny kolor i bardzo,elegancko skrojone płaszcze, w stonowanych barwach, skłamałabym gdybym coś innego napisała. Ale czy nie sądzicie, że odrobina koloru nikomu nie zaszkodziła, może warto się wyróżnić z tłumu nawet zimą? Nigdy nie chowam fuksji fioletu, czerwieni czy cytrynowego. Przełamuję nimi szare ciężkie outfity. Starając się przy przy tym pozostać elegancką. Odrobina koloru sprawi, ze nasz uniform wyróżni się na ulicy, nie czyniąc z nas dziwacznych pajaców. Zadziwiające, że nasz naród to takie smutasy, bo Włosi Anglicy Francuzi zupełnie inaczej się zimą ubierają:) Dzisiejszy outfit typowo zimowy, stonowana złotka bluzka do tego czarna skórzana spódnica, czarne rajstopy i piękna tłoczona torebka. Mieszcząca smartphona, klucz od autka i pomadkę 🙂
Polki pewnie myślą. Zima- więc żałoba, czarny, szary i brąz bez żadnych szaleństw! A i owszem uwielbiam czarny kolor i bardzo,elegancko skrojone płaszcze, w stonowanych barwach, skłamałabym gdybym coś innego napisała. Ale czy nie sądzicie, że odrobina koloru nikomu nie zaszkodziła, może warto się wyróżnić z tłumu nawet zimą? Nigdy nie chowam fuksji fioletu, czerwieni czy cytrynowego. Przełamuję nimi szare ciężkie outfity. Starając się przy przy tym pozostać elegancką. Odrobina koloru sprawi, ze nasz uniform wyróżni się na ulicy, nie czyniąc z nas dziwacznych pajaców. Zadziwiające, że nasz naród to takie smutasy, bo Włosi Anglicy Francuzi zupełnie inaczej się zimą ubierają:) Dzisiejszy outfit typowo zimowy, stonowana złotka bluzka do tego czarna skórzana spódnica, czarne rajstopy i piękna tłoczona torebka. Mieszcząca smartphona, klucz od autka i pomadkę 🙂
Wisienką na torcie jest żakiet w kolorze fuksji, z którym się ostatnio nie rozstaje. Czarna skórzana spódnica to must have na ten sezon, bardzo fajnie wygląda z kozakami 🙂
Dodatkowo wrzucam wyniki gwiazdkowego konkursu, gratuluję szczęściarzowi :*
Skirt: Mosquito <3 it! 😉
Blouse: Mosquito
Jacket: Sheinside
Small bag: Batycki
Shooting place: Waterlane Apartments Old Town
A co do konkursu to …
Winner 😉
Z całego serca gratuluję Kasi Ż!
Kasiu, skontaktujemy się z Tobą mailowo 😉













25 komentarzy
fashionweekgirls15
6 stycznia, 2013 at 7:10 pmpiękna spódnica
zapraszamy do siebie dopiero zaczynamy
Madzia Pietrowska
6 stycznia, 2013 at 7:10 pmAle piękny zestaw! 😉
rudaaa12
6 stycznia, 2013 at 7:10 pmwyglądasz cudnie! gratulacje 🙂
Irena Peplinska
6 stycznia, 2013 at 7:21 pmBardzo fajna spódnica, podoba mi się też żakiet,
chyba się w tych dwóch elementach zakochałam…<3
DaMish Style
6 stycznia, 2013 at 7:21 pmkocham kolory i żałuję, że zima w Polsce jest taka smutna i ponura, przez tą wszędobylską czerń nikt się do siebie nie uśmiecha na ulicy! Także jestem za! postawmy chociaż na jeden kolorowy akcent, a będzie przyjemniej, radośniej, lepiej! piękne zdjęcia, cudnie wyglądasz!
Krystyna Kicińska
6 stycznia, 2013 at 7:22 pmGÓRA- ŻAKIET BOMBA ! CZAD A TOREBKA ZAWAŁ. JEDNO I DRUGIE KUPIE SOBIE, ZA 5 DNI MAM WYPŁATĘ:P
Katarzyna Żurawska
6 stycznia, 2013 at 7:57 pmudało sie udalo! :):):):):):):):):):):):): dziekuje slicznie kochane moje! :***
Iwona a cup of ideas
6 stycznia, 2013 at 8:30 pmjestem zakochana w tej tłoczonej torebce (choć dla mnie to bardziej kosmetyczka z uwagi na to, że tak mało mieści) oraz żakiecie – świetnie pasuje do Twoich włosów ten kolor! 🙂
Natalie's Style
6 stycznia, 2013 at 8:30 pmpiękny niebanalny żakiet!
An ia
7 stycznia, 2013 at 7:33 amrewelacja 🙂
Anna Jażdziewska
7 stycznia, 2013 at 7:33 amgeialnie 😀 xoxo
Lina
7 stycznia, 2013 at 7:33 amCudowna spódnica <3
Zuza
7 stycznia, 2013 at 7:36 amBardzo lubię takie podejście do mody, j
est jedna dziewczyna która jest bardzo kolorowa MG
jednak dla mnie za bardzo pstrokata dużo kiczowatych dodatków.
Ty masz umiar smak i klasę. A każda Twoja stylizacja to zupełnie coś innego 🙂
Marta bardzo ładne zdjęcia robisz, a posty kosmetyczne są udane !!!
Anonymous
7 stycznia, 2013 at 8:43 amSuper, do tego jesteś piękna jak nie wiem co 🙂 Zrobisz karierę, a właściwie Wasz duet !
OllMmi
7 stycznia, 2013 at 10:17 amładnemu we wszystkim ładnie
Anonymous
7 stycznia, 2013 at 11:08 amfajna stylizacja 🙂
Anonymous
7 stycznia, 2013 at 11:08 ambardzo mi się podoba
bardzo ! 😉
Sisters In Style
8 stycznia, 2013 at 7:39 amŚlicznie wyglądasz. Obserwuję i zapraszam do siebie 🙂
Michał Portka
8 stycznia, 2013 at 7:39 amfantastycznie wyglądasz;)
el_martina
8 stycznia, 2013 at 7:39 amslicznie i bardzo romantycznie!
Anonymous
8 stycznia, 2013 at 7:40 amjesteś absurdalnie piekna osoba 🙂 moglabys wlozyc worek na smieci i tez bedziesz wygladac jak marzenie 😀
Addicted to fashion
8 stycznia, 2013 at 4:54 pmPiękna bluzka, wyglądasz cudownie!
Anonymous
9 stycznia, 2013 at 4:59 pmJaka pełna kolorów stylizacja, jesteś fajnym kolorowym ptakiem ;D
Joanna Kokomanufaktura
11 stycznia, 2013 at 9:04 amŚliczna kurteczka, naprawdę bardzo kobieca.:)
Zapraszamy po inspiracje na naszego nowego bloga, gdzie można obejrzeć ręcznie szyte torebki oraz gorsety autorstwa Joanny Kokot-Skrobek, zwyciężczyni konkursu na Najlepszego Projektanta Mody Dolnego Śląska 2012: http://surrealistycznyduettworczy.blogspot.com/
Pozdrawiamy! 🙂
Joanna&Maja
Kasia Models Outfit
13 stycznia, 2013 at 5:20 pmdziękujemy za wszystkie zaproszenia na pewno wpadniemy 🙂