Fashion

Colorful Outfit & Christmas winner!

Jestem mieszanką wszystkiego, kolorowym ptakiem, ciekawą świata istotą. Nie umiałabym wybrać uniwersalnej rzeczy na każdy dzień, lubię eksperymentować z kolorami, fakturami etc. Co z tego, że jest taka drętwa pora roku.
Polki pewnie myślą. Zima- więc żałoba, czarny, szary i brąz bez żadnych szaleństw! A i owszem uwielbiam czarny kolor i bardzo,elegancko skrojone płaszcze, w stonowanych barwach, skłamałabym gdybym coś innego napisała. Ale czy nie sądzicie, że odrobina koloru nikomu nie zaszkodziła, może warto się wyróżnić z tłumu nawet zimą? Nigdy nie chowam fuksji fioletu, czerwieni czy cytrynowego. Przełamuję nimi szare ciężkie outfity. Starając się przy przy tym pozostać elegancką. Odrobina koloru sprawi, ze nasz uniform wyróżni się na ulicy, nie czyniąc z nas dziwacznych pajaców. Zadziwiające, że nasz naród to takie smutasy, bo Włosi Anglicy Francuzi zupełnie inaczej się zimą ubierają:) Dzisiejszy outfit typowo zimowy, stonowana złotka bluzka do tego czarna skórzana spódnica, czarne rajstopy i piękna tłoczona torebka. Mieszcząca smartphona, klucz od autka i pomadkę 🙂
Wisienką na torcie jest żakiet w kolorze fuksji, z którym się ostatnio nie rozstaje. Czarna skórzana spódnica to must have na ten sezon, bardzo fajnie wygląda z kozakami 🙂
Dodatkowo wrzucam wyniki gwiazdkowego konkursu, gratuluję szczęściarzowi :*
Skirt: Mosquito <3 it! 😉
Blouse: Mosquito
Jacket: Sheinside
Small bag: Batycki 
Shooting place: Waterlane Apartments Old Town
A co do konkursu to …
Winner 😉
Z całego serca gratuluję Kasi Ż!
Kasiu, skontaktujemy się z Tobą mailowo 😉

You Might Also Like

25 komentarzy

  • Reply
    fashionweekgirls15
    6 stycznia, 2013 at 7:10 pm

    piękna spódnica
    zapraszamy do siebie dopiero zaczynamy

  • Reply
    Madzia Pietrowska
    6 stycznia, 2013 at 7:10 pm

    Ale piękny zestaw! 😉

  • Reply
    rudaaa12
    6 stycznia, 2013 at 7:10 pm

    wyglądasz cudnie! gratulacje 🙂

  • Reply
    Irena Peplinska
    6 stycznia, 2013 at 7:21 pm

    Bardzo fajna spódnica, podoba mi się też żakiet,
    chyba się w tych dwóch elementach zakochałam…<3

  • Reply
    DaMish Style
    6 stycznia, 2013 at 7:21 pm

    kocham kolory i żałuję, że zima w Polsce jest taka smutna i ponura, przez tą wszędobylską czerń nikt się do siebie nie uśmiecha na ulicy! Także jestem za! postawmy chociaż na jeden kolorowy akcent, a będzie przyjemniej, radośniej, lepiej! piękne zdjęcia, cudnie wyglądasz!

  • Reply
    Krystyna Kicińska
    6 stycznia, 2013 at 7:22 pm

    GÓRA- ŻAKIET BOMBA ! CZAD A TOREBKA ZAWAŁ. JEDNO I DRUGIE KUPIE SOBIE, ZA 5 DNI MAM WYPŁATĘ:P

  • Reply
    Katarzyna Żurawska
    6 stycznia, 2013 at 7:57 pm

    udało sie udalo! :):):):):):):):):):):):): dziekuje slicznie kochane moje! :***

  • Reply
    Iwona a cup of ideas
    6 stycznia, 2013 at 8:30 pm

    jestem zakochana w tej tłoczonej torebce (choć dla mnie to bardziej kosmetyczka z uwagi na to, że tak mało mieści) oraz żakiecie – świetnie pasuje do Twoich włosów ten kolor! 🙂

  • Reply
    Natalie's Style
    6 stycznia, 2013 at 8:30 pm

    piękny niebanalny żakiet!

  • Reply
    An ia
    7 stycznia, 2013 at 7:33 am

    rewelacja 🙂

  • Reply
    Anna Jażdziewska
    7 stycznia, 2013 at 7:33 am

    geialnie 😀 xoxo

  • Reply
    Lina
    7 stycznia, 2013 at 7:33 am

    Cudowna spódnica <3

  • Reply
    Zuza
    7 stycznia, 2013 at 7:36 am

    Bardzo lubię takie podejście do mody, j
    est jedna dziewczyna która jest bardzo kolorowa MG
    jednak dla mnie za bardzo pstrokata dużo kiczowatych dodatków.
    Ty masz umiar smak i klasę. A każda Twoja stylizacja to zupełnie coś innego 🙂
    Marta bardzo ładne zdjęcia robisz, a posty kosmetyczne są udane !!!

  • Reply
    Anonymous
    7 stycznia, 2013 at 8:43 am

    Super, do tego jesteś piękna jak nie wiem co 🙂 Zrobisz karierę, a właściwie Wasz duet !

  • Reply
    OllMmi
    7 stycznia, 2013 at 10:17 am

    ładnemu we wszystkim ładnie

  • Reply
    Anonymous
    7 stycznia, 2013 at 11:08 am

    fajna stylizacja 🙂

  • Reply
    Anonymous
    7 stycznia, 2013 at 11:08 am

    bardzo mi się podoba
    bardzo ! 😉

  • Reply
    Sisters In Style
    8 stycznia, 2013 at 7:39 am

    Ślicznie wyglądasz. Obserwuję i zapraszam do siebie 🙂

  • Reply
    Michał Portka
    8 stycznia, 2013 at 7:39 am

    fantastycznie wyglądasz;)

  • Reply
    el_martina
    8 stycznia, 2013 at 7:39 am

    slicznie i bardzo romantycznie!

  • Reply
    Anonymous
    8 stycznia, 2013 at 7:40 am

    jesteś absurdalnie piekna osoba 🙂 moglabys wlozyc worek na smieci i tez bedziesz wygladac jak marzenie 😀

  • Reply
    Addicted to fashion
    8 stycznia, 2013 at 4:54 pm

    Piękna bluzka, wyglądasz cudownie!

  • Reply
    Anonymous
    9 stycznia, 2013 at 4:59 pm

    Jaka pełna kolorów stylizacja, jesteś fajnym kolorowym ptakiem ;D

  • Reply
    Joanna Kokomanufaktura
    11 stycznia, 2013 at 9:04 am

    Śliczna kurteczka, naprawdę bardzo kobieca.:)
    Zapraszamy po inspiracje na naszego nowego bloga, gdzie można obejrzeć ręcznie szyte torebki oraz gorsety autorstwa Joanny Kokot-Skrobek, zwyciężczyni konkursu na Najlepszego Projektanta Mody Dolnego Śląska 2012: http://surrealistycznyduettworczy.blogspot.com/
    Pozdrawiamy! 🙂
    Joanna&Maja

  • Reply
    Kasia Models Outfit
    13 stycznia, 2013 at 5:20 pm

    dziękujemy za wszystkie zaproszenia na pewno wpadniemy 🙂

  • Zostaw komentarz