Fashion Interior Kids Lifestyle Tests Wedding

Czytelniku daj mi proszę swoje 2 minuty. A ja Ci dam wszystko co potrafię…

IMG_7698

Długo nosiłam się z zamiarem stworzenia czegoś takiego jak ankieta. Ostatecznie zmusiło mnie do tego parę książek i artykułów, które przeczytałam, mój analityczny-artystyczny umysł  i kilka przemyśleń na temat bloga. Po prostu każdy porządny blogger, powinien taką ankietę chociaż raz w życiu zrobić. Jak przecież zacząć dobrze 2016, nie zamykając za sobą poprzednich lat blogowania 🙂

Wszystko jest niby ok, statystyki rosną widzę, że coraz więcej Was tu zagląda. Czerpie ogromną przyjemność z tej pracy, uwielbiam ją, ale czuje, że muszę coś zrobić, coś zmienić! Przecież cały czas to robię bloguję ponad 3,5 roku przybywa działów tematycznych, zmieniają się szablony bloga, cały czas się czegoś uczę.

Nie chce za jakiś czas czuć, że czegoś nie zrobiłam. Nie chce mieć wyrzutów, że osiadłam na laurach i zamiast się rozwijać odcinałam kupony.

Chcę by blog był dla Was czymś ekstra. Rozrywką po ciężkim dniu w pracy czy urozmaiceniem w przerwach podczas ganiania za dziećmi. Ciekawostką, inspiracją podczas porannego picia kawy. Pomocą w dokonywaniu wyborów różnorakich.  Chcę poznać Was, moich czytelników i Waszą opinię na nasz temat. Wypełnijcie proszę szczerze tę ankietę, która jest kompletnie anonimowa i pozwólcie mi się rozwijać i być lepszą właśnie dla Was.

ANKIETA KLIK

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz