Kids Lifestyle

HIT WYPRAWKI – CHICCO NEXT2ME

HIT WYPRAWKI – CHICCO NEXT2ME

CHICCO NEXT2ME

Kochani jako, że Mamą zostałam po raz drugi, należę do grona tych rodziców, którzy mają okazję sprawdzać przeróżne rozwiązania przeznaczone dla snu i odpoczynku. Mimo że pomysłów było wiele – od wymyślnych łóżeczek, kojców, po kreowanie osobnych kącików dla malucha, zawsze, ale to zawsze na samym początku maluch lądował między nami w łóżku. Choć zarówno przy pierwszym, jak i drugim dziecku zarzekaliśmy się, że tak nie będzie.

Cóż, życie zweryfikowało nasze plany, można powiedzieć, a właściwie dzieci ;). Nasze małżeńskie łóżko mierzy 160 x 210 cm, jednak same pewnie domyślacie się, że ta przestrzeń kurczy się do minimum, gdy pojawia się tam maluszek… Śpisz jak na gwoździach, zsunięta na samą wręcz krawędź, tak by nie zrobić krzywdy maluszkowi, który zajmuje centralną jego część. Na dłuższą metę takie spanie jest po prostu niemożliwe i co więcej – niewygodne i niebezpieczne. Nie wspominając już o tym, że mały Bąbel przyzwyczaja się do naszego łóżka i może zostać w nim nawet przez kilka lat. Uwierzcie mi, znam takie przypadki. 

To nie brzmi dobrze, prawda? Dlatego zawsze zastanawiałam się jak sprawić, by maluch był możliwie jak najbliżej mnie, jak zapewnić mu bezpieczeństwo, wygodę, łatwy dostęp do mojej piersi. Przy tym chciałam, aby to rozwiązanie było również dobre dla mnie – abym mogła spokojnie położyć się w łóżku, zasnąć w ulubionej pozycji, zregenerować się po wyczerpującym dniu.

I tak, przy drugim dziecku znalazłam złoty środek – warte każdej złotówki i absolutne niezbędne w naszej sypialni – łóżeczko Chicco Next2Me.

O produkcie..

Produkt okazał się dla nas zbawieniem, ponieważ pozwolił nam… spać spokojnie 😉 Mam tu na myśli możliwość dostawienia łóżeczka Chicco Next2Me do naszego łóżka. Jak się okazało, nie miałam żadnych problemów z odpowiednim przystawieniem jednego do drugiego, dzięki regulacji jego wysokości spokojnie można dopasować poziomy obu łóżek, aby maluszek zawsze był blisko, na wyciągnięcie ręki. Co więcej, Chicco Next2Me może być lekko pochylone (regulacja wysokości osobna dla każdej nogi). Ta funkcja czasem się przydaje, ponieważ pewne stany medyczne u dzieci wymagają takiego pochylenia.

Tym samym, mój maluch otrzymał własną przestrzeń, oddając nam naszą! ☺

Co bardzo ważne,

mimo że nie śpimy razem, zawsze jestem przy nim blisko. To daje mi ogromny komfort psychiczny, nie muszę wstawać w nocy, by do niego zajrzeć i uspokoić własne myśli. Wystarczy, że zerknę do łóżeczka obok i już wiem co się dzieje z moim Bąbelkiem. To także ogromna wygoda podczas nocnego karmienia. Szybko mogę wyciągnąć malucha z łóżeczka, przytulić do siebie, nakarmić, a po wszystkim spokojnie odłożyć z powrotem.

Przyznam, że gdy zabrałam się za poszukiwania mojego złotego środka, skupiałam się przede wszystkim na znalezieniu czegoś, co będzie funkcjonalne, tymczasem natrafiłam na produkt, który jest również nad wyraz dobrze zaprojektowany. Chicco Next2Me oprócz tego, że jest ergonomiczne, łatwe w obsłudze, posiada świetny design i kolorystykę, jest świetnie wykonane, zajmuje możliwie mało miejsca w ciasnych wnętrzach. Gdybym chciała zatem przenieść śpiącego malucha do innego pomieszczenia, to nie muszę wyciągać go z łóżeczka. Chicco Next2Me zostało wyposażone po jednej stronie w kółeczka, więc łatwo mogę je przestawić w inne miejsce.

Uważam, że śmiało mogę zaliczyć ten produkt do hitów wyprawkowych dla każdego wręcz rodzica. Rzadko jaki produkt tak mnie zachwyca, gdybym tylko mogła zostałabym twarzą łóżeczka Chicco Next2Me.

Drogie Mamy, jeśli zatem szukacie czegoś, co pozwoli Wam być zawsze blisko swojego maleństwa, a przy tym zależy wam na komforcie, wypoczynku, zdrowym śnie, również własnym – wypróbujcie Chicco Next2Me. Gwarantuję, że się nie zawiedziecie!

Łóżeczko Chicco Next2me:  możecie kupić Chicco 

Body: Dear Eco 

Pozostałe ubranka: Kapphal

Kocyk: Ihaha Vintage

Kokon – kolejny hit wyprawki kokony mam dwa, a ten jest od Babyly dostępny tutaj produkty tej marki możecie podejrzeć tutaj, zdradzę Wam, że nabyłam od nich jeszcze jedną ciekawą nietypową rzeczy zaprojektowaną przez jedną z założycielek – architekta

inne recenzje produktów Chicco

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Kasia
    Maj 16, 2017 at 5:15 pm

    🙂

  • Zostaw komentarz