Interior

Home: Styl eklektyczny w nowojorskim lofcie

Zgodnie z obietnicą ruszają nowe dwa działy.
Dzisiaj pierwszy z nich: Wnętrza, będą to inspiracje projekty, ale nie tylko. Będę starała się pokazać Wam również gdzie niektóre elementy można nabyć. Na szczęście pokażę Wam różnorodne inspiracje i style ponieważ obecnie i ja i Marta wykańczamy swoje własne M oczywiście kompletnie inne, co za tym idzie jak zwykle mamy odmienne pragnienia i inspiracjeJ Obie wiemy ile pracy i czasu zajęło nam bieganie i szukanie pewnych rzeczy i pomysłów.
Dzisiaj chce pokazać Wam Styl eklektyczny, a właściwie namiastkę niekończącej się krainy różnorodności, krainy która zadziwia mnie najbardziej. Eklektyzm to sztuka łączenia różnych stylów. W architekturze najczęściej łączy się stare elementy z nowoczesnymi minimalistycznymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Tu tanie spotyka drogie, błyszczące wchodzi w relacje z miękkimi i przytulnymi tkaninami, nowoczesne kształty łączą się z barokowymi krągłościami. I do tego te loftowe, wysokie wnętrze z przestronnymi oknami – jednym słowem świeżość w najpiękniejszej postaci!
Na pierwszy plan wysuwają się Złote lampy Copper shade autorstwa uwielbianego przeze mnie i Martę Toma Dixona tworzą razem dzieło sztuki są to żyrandole, a właściwie kule, które odbiją w sposób magiczny wnętrze.

Nowoczesny stół a przy nim stylizowane stare krzesła.
Dywan o wielu kolorach został zaakcentowany w postaci powtórzeń kolorystycznych na innych elementach. Kwiaty granatowy fotel, krzesła czy poduszki na sofie. Stół jadalniany z  miętowymi  krzesłami stanowią idealne ocieplenie wnętrza wraz z ciepłą podłogą!
Kilka dodatków w kolorze żywym turkusowym i romantyczne minimalistyczne lustro
Sypialnia bardzo ciekawa nowoczesna z tajemniczą nutą surowości. Pełna światła z cudownych widokiem. Zakrycie okien wydaje się zbędne jednak nurtuje mnie pytanie jak właściciele wytrzymują w niej w słoneczne dni. Z doświadczenia wiem, że może przysporzyć to nie lada problem bo do niedawana posiadałam sypialnie przeszkloną na drugiej kondygnacji mieszkania.
Zakochałam się kiedy ujrzałam ten taras. Duże poduszki kojarzą mi się z, surowe krzesła, prosty, geometryczny stolik i surowe donice z kolorowymi kwiatami – wszystko to sprawia,że charakter tego wnętrza jest ponadczasowy! Nie wspominając o widoku!:)
Pewnie pomyśleliście sobie, no tak fajnie fajnie, ale wnętrze nie dla nas bo mamy dzieci etc.
Otóż zadziwie Was bo właściele tego loftu mają niezłą gromadkę, aż siedmioro dzieci.
Źródło zdjęć: tutaj

You Might Also Like

6 komentarzy

 • Reply
  Anonymous
  Kwiecień 28, 2014 at 8:20 am

  ale fajnie skarbinica z Was dobrych inspiracji i pomysłów

 • Reply
  Anonymous
  Kwiecień 29, 2014 at 2:39 am

  Z przyjemnością poczytam; )

 • Reply
  a
  Kwiecień 29, 2014 at 8:08 am

  REWELACJA

 • Reply
  Kasia Models Outfit
  Kwiecień 30, 2014 at 9:18 am

  to początek wnętrzarskich inspiracji 🙂

 • Reply
  :)
  Kwiecień 30, 2014 at 11:26 am

  jestem pełna podziwu ile w Tobie tajeminc i pomysłów

 • Reply
  Katarzyna Słodzik
  Kwiecień 30, 2014 at 1:01 pm

  uwielbiam nowy dział

 • Zostaw komentarz