Fashion

Konkurs !

Dzisiaj ogłaszam konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami dla wszystkich osób odwiedzających, czytających nasze artykuły;) z okazji pierwszych 50 000 odwiedzin!
Do wygrania są 3 zestawy bardzo cenionych i powszechnie uwielbianych kosmetyków do makijażu. 
Zasady są bardzo proste;)
1) za kliknięcie “lubię to” naszego fanpage (polubienie strony na facebook) http://www.facebook.com/modelsoutfit 4pkt
2) za obserwację bloga przez gmail (wystarczy mieć konto na gmail i dodać nas do obserwowanych klikając niebieski znaczek “Join this site” znajdujący się na dole strony) 2pkt
3) za odpowiedź w poście KONKURS na pytanie, jaki jest Wasz ulubiony kosmetyk i dlaczego? 1pkt
Nagrody zostaną rozlosowane następująco:
Ci sposród Was którzy zdobędą 4 punkty walczą o nagordę: zestaw kosmetyków Yves Saint Laurent
w skład której wchodzą: 4 ozdobne pomadki Rouge Volupte, YSL Touche Eclat nr 2 niezastąpiony roświetlacz pod oczy, fenomenalny tusz do rzęs YSL Singulier.

Dla zdobywców 2 punktów będzie zestaw Chanel, 3 wypiekane róże do policzków Joues Contraste oraz podkład Chanel Vitalumiere Aqua.
Zdobywcy 1 punktu cieszyć się bedą paletą 4 cieni Guerlain Les Noirs oraz korektorem do twarzy jak i pod oczy Helena Rubinstein Magic Concealer.

Dla osób które zdobedą 7 pkt mamy dobrą wiadomość walczą o wszystkie nagrody i mają jeszcze większe szanse, a zdobywcy 3 pkt walczą o dwie nagrody!

Losowanie nagród odbędzie się 30 listopada o godzinie 24:00, publikacja zwycięzców przewidziana jest na dzień następny 🙂

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz