Fashion

Outfit of the day: Animal Print

Zgodnie z tym co pisałyśmy wcześniej, mam na myśli ostatni post z trendem o zwierzęcych printach, w którym doradzałyśmy jak łączyć ten odważny wzór oraz jakie zestawienia są modne, postanowiłam pokazać Wam jeden z moich pomysłów. Niektórzy po prostu wolą zobaczyć jak dany trend nosić, zamiast czytać setki porad, a potem zadręczając się myślami, gdzie daną część garderoby kupić i jak to połączyć?
Dzisiaj bardzo wyszukana stylizacja, mam na myśli, bardzo odważna, wyróżniająca się, wręcz zaskakującą. Zazwyczaj jeśli zamierzam ubrać coś z “panterką” używam jednego elementu garderoby z tym wzorem, starając się zachować resztę w miarę jednolitą. Jednak teraz postąpiłam inaczej.

Sukienka ma dość stonowany print jest bardzo prosta, lekka i niewyzywająca, postanowiłam ożywić ją bardzo oryginalnymi butami. Teraz pewnie dziwicie się nad krojem, wymyślnym kształtem tego modelu. Kolejna rzecz, która pewnie Wam przychodzi do głowy, to jak w tym chodzić? Otóż odpowiedz jest prosta. Są bardzo wygodne i stabilne, bardzo wysokie, ale przez wyjątkowo małe nachylenie podeszwy przez koturnę, ich wysokość jest zupełnie nieodczuwalna. Byłam zaskoczona kiedy je pierwszy raz na nogi włożyłam. Są strzałem w dziesiątkę! Taką stylizacją zaskoczycie każdego i na pewno zwrócicie na siebie uwagę.
Dodam, że taki kształt “nadgryzionej koturny” stworzył i bardzo wypromował znany Jeffrey Campbell, a ludzie za granicą pokochali ten artystyczny pomysł na buty. Może i Wy się przekonacie, ja już się przekonałam:)

Jeśli chcecie te buty przymierzyć sprawdzić trafność moich słów lub ewentualnie skusić się na nie a jesteście z Trójmiasta polecam wybrać się do salonu DeeZee ul. Dmowskiego 7B w Gdańsku.
Kurtka skórzana: Zara
Sukienka C&A
Okulary C&A

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz