Fashion

Outfit of the day: Bourgundy Chic

 Nie mogłam się oprzeć przed opublikowaniem kolejnej stylizacji tuż po zrobieniu zdjęć. Sumienie by mnie chyba gryzło trzymając tę stylizacje na komputerze nie pokazując jej moim czytelniczkom.
Sezon jesienny zdominował kolor (burgundowy/bordowy). Użyłam takiego sformułowania bo ciężko mi precyzyjnie określić o jaki dokładnie odcień projektantom chodzi 🙂 Ten kolor jest po prostu hitem. Pasuje do jaśniejszej karnacji jak i ciemniejszej. Jestem tego pewna ponieważ koszulkę w tym kolorze przyłożyłam do Marty buźki i wyglądała pięknie!
Warto też zwrócić uwagę na żakiety w stylu Chanel, ten bardzo mi taki przypomina jego niewątpliwym plusem jest dużo niższa cena niż Chanel, a krój i kolor jest genialny.
Do wszystkiego dobrałam buty bardzo kobiece na cienkiej szpilce. Myślałam, ze będą cholernie niewygodne, ale myliłam się, są bardzo, ale to bardzo wygodne!

 

Tym razem zmieniłam fryzurę, zawsze chodzę w rozpuszczonych włosach schną mi na głowie podczas spaceru i gotowe. Ale kiedy zobaczyłam, ze magiczny precelek nie zajmuje więcej niż 5 minut skusiłam się na zrobienie takiego eleganckiego cuda na głowie. Jeśli Was zainteresuje jak to zrobić w 5 minut piszcie. To w następnych postach z Marą pokażemy krok po kroku.
Żakiet: Cubus
Buty: Stradivarious
T-shirt: Cubus
Naszyjnik: H&M
Spodnie: Cubus

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz