Fashion

Outfit of the day: Green Glam!

W każdym z poprzednich postów opisywałam co jest modne, jakie kolory w tym sezonie zdominowały wybiegi oraz półki w sklepach. Zawsze powtarzam, iż trzeba zachować odrobinę rozsądku i wybierać to w czym nam jest najlepiej i to w czym czujemy się wyjątkowo, unikając stroju “modowego pajaca”* :D.
Ja akurat uwielbiam eksperymentować z kolorami w związku z czym prezentuje Wam w każdym poście nowe propozycje. Chyba mam to szczęście, że akurat ten sezon bogaty jest w barwy, które lubię i w których czuję się po prostu dobrze:) Dzisiaj żywa piękna zieleń. Bardzo wdzięczny odcień, bo łatwo go połączyć z innymi odmiennymi rzeczami. Ożywia wygląd, jest wesoły!
Sama sukienka bardzo fajna, niemniej jednak to kołnierzyk sprawił, że jest idealna. Wiecie co jest najlepsze? Można kupić jeden taki dodatek i odmienić, nadać nowe życie innym sukienkom czy bluzkom. To jest absolutny “must have”! Nie widzę potrzeby, żeby kupować dwie nowe bluzki i jedną sukienkę np. słabszej jakości, ale z pięknym kołnierzem, wydając krocie. Lepiej kupić jeden czy dwa kołnierze i ozdobić dobre, porządne sukienki, bluzki (najlepiej w miarę gładkie).

 Sukienka: Zara
Buty: Eska
Torba: H&M
Kołnierz: H&M Trend niestety nie można już kupić w sklepach, bo po jednym dniu się rozeszły, ale są na Allegro. H&M dział biżuteria i jest:)
* Modowy Pajac – osoba, która ubiera za wszelką cenę wszystko co jest modne, nie zważając na to czy dane kolory kroje fasony do niej pasują, oczywiście najszczęściej szpeci swój wygląd eksponując mankamenty, a nie walory. Wydając przy tym majątek 😛

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz