Kids

Zabawa w najlepsze :) rozwój dziecka.

Uwielbiam każdą chwilę z dzieckiem, każdy moment, uśmiech. Jednak widzę, że dzień po dniu Franek zmienia się, rozwija tak szybko.  Kilka dni temu bał się sam chodzić dzisiaj już biega. Teraz jest chłonny jak gąbeczka, uczy się tak szybko. Na pytanie gdzie jest uszko pokazuje uszko. Jestem w szoku. Dlatego teraz jest ważne by uczyć dziecko, zapewnić mu dobre warunki do rozwoju i odpowiednie zabawki. Ostatnio zamówiłam mu coś od marki której sama wcześniej dobrze nie znałam. Tak w nasze ręce trafił drewniany miętowy skuter czy wózek z narzędziami.
Jakość, precyzja wykonania i bezpieczeństwo zabawek firmy Janod to cechy jakie powinna spełniać każda zabawka.  Dodatkowo Franek tyle się przy nich uczy, ćwiczy, manualne umiejętności, a jego rączki już po tygodniu zabawy są sprawniejsze, “sprytniejsze” przy wózku Bricolo nauczył się chodzić stąd sentymentalnie będę podchodziła do tego wózeczka z narzędziami już zawsze!!!
Genialna zabawka dla chłopca, zdradzę Wam, że i jak chętnie przybijam gwoździe i wkręcam śrubki 🙂
Jestem ciekawa jakie wy stosujecie metody, zabawki by pomóc rozwijać się dziecku. Musimy się wymieniać spostrzeżeniami kochane :*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wózek z narzędziami Bricolo: Janod 
Drewniane skrzynie: Wooden Story
Franek: Koszulka F&F
Spodnie: Benetton
Szafa na ubrania: Projekt mój

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply
  Anonymous
  Maj 15, 2015 at 9:37 am

  ale super zabawka i chodzik i narzędzia… kupię to dla Antosia na roczek 🙂

 • Reply
  Złota Orchidea
  Maj 15, 2015 at 9:37 am

  Śliczny chłopak 😉

 • Reply
  Anonymous
  Maj 21, 2015 at 4:18 pm

  Janod jest super 🙂

 • Reply
  Beti Bi
  Maj 22, 2015 at 7:06 am

  odlot 😉

 • Zostaw komentarz