Fashion

10 Hairstyle’i prosto z wybiegu!

Przed Wami kilka trendów w fryzurach dla prostych włosów prosto z wybiegów z kolekcji Spring 2013. Warto już teraz przyjrzeć się i poznać co będzie modne nadchodzącej wiosny.
Zaplątany kitek u Naeem Khan
To upięcie jest proste i eleganckie. Nadaje się zarówno na spotkanie biznesowe jak i na kolacje z ukochanym. Kluczowe jest przygotowanie włosów przed upięciem aby były wyjątkowo gładkie i błyszczące, bardzo dobrze w tej roli będzie działało serum wygładzające lub żel.

Długi i głęboki przedziałek u DKNY

Bardzo błyszczące, przedzielone przedziałkiem  włosy są osiągane naturalnie, gdy ktoś się z takimi urodził, lub są efektem długiego suszenia, prostowania na szczotce i utrwalania oraz nabłyszczania spray’ami lub mgiełkami. Dla uzyskania większej objętości warto spróbować pianki nadającej objętość oraz suszenia włosów “do góry nogami”.
“Kok Babci” – Upięcie włosów z tyłu głowy u Fendi
Ta fryzura głównie kojarzy nam się z babciami i ich mocno spiętymi włosami. Na wybiegu Fendi do tej stylizacji dodano trochę pazura rozluźniając upięcie, unosząc przednią partię włosów oraz dodając stylową opaskę.
“Niechlujny” przedziałek po środku głowy u BCBGMaxAzria 
Jest to bardzo łatwy sposób by nadać włosom objętości, włosy nieregularnie przerzucane na przeciwne strony głowy naturalnie są bardziej uniesione.
Niski kok z nieupiętą końcówką włosów u Vivienne Tam
Fryzura prosta do przygotowania. Wystarczy wygładzić włosy za pomocą lakieru i zwinąć je na potylicy w koczek, mocując wsuwkami. Pamiętaj, pozostaw końcówkę włosów wolną!
Wyszukane upięcie na czubku głowy u Joanny Mastrioianni
Tej fryzury nie uda nam się uzyskać w pięć minut i przy pomocy dwóch produktów. Warto poszukać w internecie różnych tutoriali dotyczących upinania włosów w misterne koki. Jedno jest pewne, do tej fryzury warto mieć bardzo długie włosy.
Podwinięta krawędź u Suno
Upięcie idealne do prostej stylizacji, bardzo geometryczne. Oparte na wygładzonych i błyszczących włosach, niskim przedziałku na boku oraz zawiniętej partii włosów pochodzących z czoła. Efekt jest genialny!
Delikatne fale u Burberry Prorsum
Jest to piękna dziewczęca fryzura, łatwa do uzyskania w zaledwie kilka chwil za pomocą spray’u utrwalającego lub skręcającego. Pięknie spisze się także lokówka lub falownica.
Warkoczyki u Marchesy
Kilka drobnych warkoczyków wplecionych w koka lub kitka włosy dodadzą uroku. Podziel włosy na kwadratowe fragmenty i bierz się do zaplatania 🙂 Do uzyskania “wilgotnego” efektu warto użyć żelu do włosów.
Opaski u Michale’a van der Ham
Nie ważne jak uczeszesz swoje włosy lub czy masz na to czas, opaska zawsze doda do nich to coś. Jest to jedno z najczęściej wracających do łask projektantów akcesorium do włosów.
źródło zdjęć: ImaxTree

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz