Fashion

Trendy: Silver and Metalics

“Magic mirror on the wall, who is the fairest of them all?” – tak zwykła pytać Zła Królowa z jednej z najsłynniejszych bajek na świecie, tzn. Królewny Śnieżki. Podejrzewam, że ekranizację Disneya lub jej nową odsłonę widziała każda z Was. Już ten hit kinowy pokazuje, że Kobiety zawsze miały słabość do rzeczy błyszczących i migocących i lubiły się nimi otaczać. Jeden z głównych trendów tegorocznej jesieni pokazuje, że najsłynniejsi projektanci też lubią “błyszczeć” 🙂
Na pokazach i wybiegach królują błyszczące materiały i srebrzyste, lejące się suknie. Akcesoria są wysadzane kryształkami, a modelki wyglądają jak królowe nocy. Jest to idealny sposób aby rozweselić jesienną pogodę oraz przygnębiony, z braku słońca, humor.

Na swoich wybiegach prezentowali: Balenciaga, Michael Kors, Alberta Ferretti, Jenny Peckham, Monique Lhuillier, Missoni. Ich fankami są: Dakota Fanning, Lucy Liu, Kerry Washington, Connie Britton, Kate Mara.

 Jak je nosić? 

  • Baw się błyskiem – Za oknem szaro, zimno i ponuro. Dodaj sobie blasku nakładając coś metalicznego. Wystarczy jeden mały akcent, a Twój codzienny wygląd zmieni się w coś stylowego.
  • Zestawiaj – Metaliczne odcienie dobrze wyglądają ze wszystkim. Od pasteli po ostre wyraziste fiolety i czerwienie. Momentalnie ożywisz i odświeżysz swoją szafę. Zainspiruj się naszą stylizacją Silver Glam!
  • Idź na całość!- Metaliczne akcesoria to dla Ciebie za mało? Ubierz cały srebrzysty kombinezon! Tej jesieni nie ma umiaru.
  • Akcesoria – Tak jak w przypadku stylizacji, tak i dla akcesoriów wszelkie zestawienia są dozwolone. Spróbuj różnych kształtów i form. Znajdź to, w czym czujesz się najlepiej.
Source: ImaxTree

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz