Interior

By zmienić wnętrze, wystarczy 1 godzina!

W dobie pandemii, która zagościła na świecie zmieniło się nasze podejście do miejsc, w których mieszkamy, a przede wszystkim do wyglądu i funkcjonalności naszych wnętrz. Coraz więcej czasu spędzamy w przestrzeni domowej, niejednokrotnie organizując w niej swoje stanowisko pracy. Okazało się, iż potrafimy większość czasu w cyklu dobowym przebywać właśnie w naszym mieszkaniu/domu bądź pokoju. W związku z tym oraz wiosną, która powoli do nas nieśmiało zagląda pomyślałam o czymś innym niż remont, o czymś szybkim, czymś, co przy dobrej organizacji może zająć godzinę.

Wybieranie grafik, przygotowanie ich oraz wywiercenie dziur ( oczywiście przy pomocy męskiej ręki :)) przy dobrej organizacji wszystkie przygotowania i prace zajmą nam około godziny czasu, a odbiór przestrzeni/ ściany nad kanapą, w sypialni czy biurze będzie o niebo lepszy!

Uwielbiam grafiki z motywem postaci, abstrakcji architektury i te lekkie pastelowe kompozycje. Dzisiaj odważyłam się we wnętrzu o standardowej wysokości, stworzyć galerię składającą się z dużych elementów, w tym jednego o wymiarze 70*100 cm. Efekt przed i po 🙂

Grafiki pochodzą od DESENIO tu link do tej galerii ( moja lekko zmodyfikowana )

Stylizacja: ORSAY, Buty: MarkoShoes

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    waterblock
    Kwiecień 19, 2021 at 11:34 am

    Jest to świetny pomysł. Ostatnio przesiaduje tyle czasu w pokoju, że myślę nad jego upiększeniem. Takie plakaty brzmią świetnie.

  • Zostaw komentarz