Interior

By zmienić wnętrze, wystarczy 1 godzina!

W dobie pandemii, która zagościła na świecie zmieniło się nasze podejście do miejsc, w których mieszkamy, a przede wszystkim do wyglądu i funkcjonalności naszych wnętrz. Coraz więcej czasu spędzamy w przestrzeni domowej, niejednokrotnie organizując w niej swoje stanowisko pracy. Okazało się, iż potrafimy większość czasu w cyklu dobowym przebywać właśnie w naszym mieszkaniu/domu bądź pokoju. W związku z tym oraz wiosną, która powoli do nas nieśmiało zagląda pomyślałam o czymś innym niż remont, o czymś szybkim, czymś, co przy dobrej organizacji może zająć godzinę.

Wybieranie grafik, przygotowanie ich oraz wywiercenie dziur ( oczywiście przy pomocy męskiej ręki :)) przy dobrej organizacji wszystkie przygotowania i prace zajmą nam około godziny czasu, a odbiór przestrzeni/ ściany nad kanapą, w sypialni czy biurze będzie o niebo lepszy!

Uwielbiam grafiki z motywem postaci, abstrakcji architektury i te lekkie pastelowe kompozycje. Dzisiaj odważyłam się we wnętrzu o standardowej wysokości, stworzyć galerię składającą się z dużych elementów, w tym jednego o wymiarze 70*100 cm. Efekt przed i po 🙂

Grafiki pochodzą od DESENIO tu link do tej galerii ( moja lekko zmodyfikowana )

Stylizacja: ORSAY, Buty: MarkoShoes

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply
  waterblock
  Kwiecień 19, 2021 at 11:34 am

  Jest to świetny pomysł. Ostatnio przesiaduje tyle czasu w pokoju, że myślę nad jego upiększeniem. Takie plakaty brzmią świetnie.

 • Reply
  Marysia
  Czerwiec 9, 2021 at 8:45 am

  Liczą się chęci podejście! Często nie zmieniamy czegoś a można to zrobić tak łatwo.

 • Reply
  Magdalena
  Czerwiec 11, 2021 at 12:59 pm

  Super zmiana. Wystarczyło kilka grafik, by wnętrze nabrało charakteru 😉

 • Reply
  Zuzanna
  Lipiec 1, 2021 at 6:01 pm

  Bardzo fajny pomysł. Najgorzej będzie z tymi dziurami w ścianie. Pozdrawiam.

 • Zostaw komentarz