Interior Moje Wnętrza

Dom to także planeta.

Pewnie zastanawiacie się co może kryć pod tym hasłem. Myślę, że to co powinno nurtować każdego z nas, właściwie zaprzątać głowę to nasza rola, nawyki edukacja w domu i przenoszenie tego bliskiego otoczenia. Każdy budynek system a nawet człowiek składa się z z małej części powielonej i składającej się w całość. Tak człowieka budują małe komórki, domy pręty cegły składające się w uproszczeniu na budynek. Kilka budynków kilkanaście, kilkadziesiąt stanowią dzielnice. Na wszytko ma wpływ człowiek idee wzorce i zamierzenia.

Jeśli jedna osoba rozpoczyna pozytywny trend czy nawyk jest w stanie zarazić swoim entuzjazmem całą swoja rodzinę otoczenie i przyjaciół, a oni kolejnych.

Tak jako rodzina my właśnie ograniczamy w domu użycie plastików nie znosząc ich do domu, nie kupujemy nie trzeba produkować ich dla nas a następnie utylizować , są nam prostu niepotrzebne np. w odniesieniu do wody pitnej bo mamy specjalne krany i systemy uzdatniające. Brzmi fajnie? – Bo to jest fajne. Ale nie tylko wodę potrzebujemy jako ludzie potrzeb mamy wiele np. sprzątanie niezbędne do tego celu i czynności środki czystości, to blaty przez nie sprzątane mają potem kontakt z nami, naszą skórą czy żywnością. Znosimy tego wszystkiego domu tak wiele, a jeśli uda nam się sprzątać czymś “bardziej i dla środowiska i nas naturalnym i nieszkodliwym ?”

Tu możemy pomyśleć o tym, że nasz dom i otoczenie to składowa i część planety, dobrze jest zacząć od małych kroków i zmiany nawet kilku nawyków.

Tak szukając kolejnych dobrych rozwiązań i nawyków trafiłam na buteleczki z atomizerem wielokrotnego użytku Bethru. Te właśnie zbiorniczki napełniamy wodą i wrzucamy do nich tabletki czyszczące, które są wegańskie, stworzone na bazie komponentów roślinnych, a przede wszystkim skuteczne! Saszetki Flow-Pack, w których znajdują się tabletki czyszczące, wykonano w 100% z papieru.

Dzięki temu małemu odkryciu nie kupujemy zbędnego plastiku, zmniejszamy ślad węglowy, a sprzątamy środkiem przygotowanym w minutę o wegańskim pochodzeniu roślinnym. Po zużyciu tabletek, kolejny zapas tabletek zamawiamy online.

Tu możecie zobaczyć więcej link, a z kodem Architekt_mo_home10 macie 10% zniżki 🙂 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    yasminsmell
    Lipiec 25, 2022 at 1:18 pm

    “Jeśli jedna osoba rozpoczyna pozytywny trend czy nawyk jest w stanie zarazić swoim entuzjazmem całą swoja rodzinę otoczenie i przyjaciół, a oni kolejnych.” – oj jak ja się podpisuję pod tym zdaniem :)! Tak, tak bardzo tak!

  • Zostaw komentarz