Fashion Lifestyle Wedding

Film/klip przedślubny.

Film: www.obiektyvna.com

O tym, że warto w dniu ślubu warto uwiecznić chwile za pomocą fotografii wie każdy, ale o super filmie czy klipie, czy ktoś o tym w ogółe pomysłał? Pewnie każdemu takie filmy kojarzą się z byle jakim tworem z kamery stworzonym przez “Pana Ziutka”. Taki kilku godzinny bylejaki suchar, którego nikt nie jest w stanie obejrzeć, nawet para młoda.  Te i inne myśli od razu wzbudzają w naszej głowie niechęć by poszukać ekipy filmowej. A to największy błąd w waszym życiu kochani, mówię Wam. Ja miałam okazję stworzyć klip przedślubny, który swoją premierę miał na weselu jak goście wchodzili na salę. Dzięki temu od razu zrobiło się swojsko, a zarazem bardzo romantycznie. Filmy narzeczeńskie przedślubne mają dwa plusy, pierwszy taki, że to ogormna pamiątka zapamiętujemy nas w ruchu to trochę coś innego niż fotografia, a druga ogrywamy się z ekipą filową przed ślubem 🙂

Inspiracją do sesji i filmu było zdjęcie odnalezione na pintereście, postanowiliśmy wybrać się do tej samej romantycznej krainy, zorganizowaliśmy stół, klatki poszukaliśmy przepięknego pola pełnego zieleni i kwiatów 🙂 Cała wizja i spotkanie pełne miłości udało się dzięki Emi, która wszystko dla nas przygotowała, taka fotograf i jej filmowcy to skarb.

Z niecierpliwością czekam na drugi film..
W samym kościele wzruszyłam się bardzo. Podobno drżał mi głos, był zupełnie inny, chętnie to zobaczę..
Na naszym weselu tyle się działo, dzisiaj czuję się jakbym była kompletnie pijana, przecież minęło kilka dni, a ja wszystko z wesela pamiętm jak przez mgłe. Tyle emocji wydarzeń..
Dzięki klipowi uda mi się pokazać Wam naszą wspołną bajkę…

You Might Also Like

Brak komentarzy

  • Reply
    Doktorka
    Czerwiec 25, 2015 at 9:36 pm

    Pierwszy raz spotykam się z pomysłem filmu narzeczeńskiego. Oryginalnie i ciekawie. Podoba mi się! Teledyski ślubne są coraz popularniejsze, ale przedślubne to zupełna nowość moim zdaniem.

    aftermedlife.blogspot.com

  • Zostaw komentarz