Kids Lifestyle

Mikołajki – jak sprawić by stały się magiczne.

_MG_2546

_MG_2461Wyobraźcie sobie, że jeszcze dzisiaj rano leżałam z zapalniem ucha, krtani z totalnie zawalonymi zatokami i nosem w łóżku, nie mogłam się podnieść, do tego cała zalana łzami w 29 tygodniu ciąży. Żywy obraz nędzy i rozpaczy. Jednak kiedy do sypialni wszedł rano Franuś i powiedział, że czeka na Mikołaja coś we mnie pękło. To wyjątkowa siła Matki, którą ma każda z nas. Postanowiłam się możliwie najmocniej w świecie zregenerować, by po południu przystroić magiczny kącik od Mikołaja i poukrywać w nim prezenty. Jako, że skarpety wielkiej nie znalazłam, a prezenty osiągnęły wielkie gabaryty dokonałam własnej interpretacji co i jak powinno być zapakowane. W związku z powyższym w prezentowym wozie ukryłam pod pościelą wszystkie prezenty razem z Mikołajem. Czasem tak niewiele potrzeba, by sprawić dziecku radość, wystarczy, że oddasz cząstkę siebie i swój czas. Po prostu pomyślisz o nim..

Franek z okazji 6 grudnia dostał autko świecąco-jeżdzące, lustro z misiem, piasek kinetyczny, kredki  oraz własną kolekcję do pokoju stworzoną z myślą o nim. Braciszek dostał uniwersalną kolekcję “Let’s fly to the moon”, zaś Franek specjalnie dedykowaną skandynawską kolekcję “Magic Roads” dla ciekawego przygód fana motoryzacji*.

Popatrzcie na te szczęśliwe oczka i rozkoszujcie się magicznymi kadrami, które dzisiaj złapałam moim czarodziejskim obiektywem.

Lustro Miś: Let’s Fly to the Moon klik

Dywan “Magic Roads”: klik 

Pościel “Magic Roads” Mo Home & Eclectic Living: klik

Ubranka Franka: Marka LOSAN klik

Skrzydła: MO Home & Eclectic Living: klik

Drabina drewniana i stołek: Baczewska design

Autko: Hot Wheels

Skrzynia na zabawki: Bellamy

Oświetlenie: Piotr i Paweł

fotograf: Kasia Model’s Outfit

*Specjalnie dla Was – 20 % na kolekcję która powstała we współpracy mojej marki MO Home & Eclectic Living, od dzisiaj przez kilka dni działa kod rabatowy: “Magic Roads” na www.mohome.pl klik

_MG_2395

_MG_2411

_MG_2417

_MG_2429

_MG_2433

_MG_2446

_MG_2449

_MG_2453

_MG_2478

_MG_2514

_MG_2519

_MG_2528

_MG_2541

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz