Kids Lifestyle Tests

Szczery wywiad z bloggerem.

 Szczery wywiad z bloggerem.

Szczery wywiad przeprowadzony ze mną 

Co się zmieniło po urodzeniu Krzysia ?

Myślałam, że po narodzinach wiele się nie zmieni, że zostanę Mamą, po prostu drugi raz, a moje serce wypełni się jeszcze większą ilością miłości. Dobrze radziłam sobie z Frankiem, nawet gdy przyszło mi sprawować opiekę samodzielnie przez dłuższy okres czasu kiedy Mąż był notorycznie wzywany na dyżury do szpitala. Byłam pewna, że wiem co mnie czeka i nic mnie już nie zaskoczy i oczywiście bez problemu sprostam wymaganiom malucha. Tymczasem Krzyś od pierwszego dnia funduje mi nowe, inne doznania, wymaga czego innego, interesuje się czymś innym, ma inne usposobienie. Stare nawyki, metody, nie zdają egzaminu, trzeba szukać nowych technologii i rozwiązań 🙂

Już od pierwszego dnia nas zaskoczył, kiedy to postanowił urodzić się naturalnie, od razu nauczył się pięknie jeść z piersi. Jest zupełnie inny, w każdym calu. Zmieniło się wiele, dwójka dzieci potrzebujących jedną Mamę równocześnie, w tej samej jednej mili-mikro-piko chwili to już nie przelewki. Stajesz niejednokrotnie przez dylematem kto pierwszy, który jest bardziej potrzebujący. Czy może karmić czy pomóc zrobić siusiu, układać klocki czy nosić na rączkach. Dotychczas Franek natychmiast otrzymywał ode mnie pomoc, zabawę i całą uwagę, teraz musi czasem poczekać. Z dnia na dzień musiałam się stać sprawiedliwym sędzią i psychologiem rozstrzygającym spory i przypływy zazdrości. Nie jest to łatwe zważywszy na fakt, iż sama byłam jedynaczką i złotych pomysłów i rad z domu nie wyniosłam.

Jak odnajdujesz się w świeżej roli mamy dwójki dzieci ?

Zawsze chciałam mieć większą rodzinę. Sama takiej niestety nie miałam….. Jestem jedynaczką i zostałam sama z Mamą kiedy miałam 9 lat. Mój Tata umarł tragicznie, w młodym wieku na zawał, kiedy wyszedł z sali rozpraw, upadł na korytarzu i podczas 40 minutowego oczekiwania na karetkę umarł. Pamiętam jak zarzekałam się, że nie znoszę służy zdrowia, całej organizacji, ratowników i lekarzy. Dzisiaj jestem żoną lekarza. Jednak ze startą Taty nie pogodziłam się nigdy, przenigdy do dnia dzisiejszego mimo, iż jestem dorosłą kobietą. Przez to jestem inna. Jednak wiem co w życiu jest ważne i człowiekowi potrzebne najbardziej.. RODZINA

Jakie chwile są dla Ciebie najpiękniejsze ?

Chwile kiedy wszyscy jesteśmy razem zdrowi i siedzimy sobie na plaży łące czy po prostu na kanapie przytuleni.

Jakie najgorsze?

Kiedy Mąż w miesiącu pracuje ponad 320 godzin.. kiedy akurat ma maraton dyżurowy i nie może być z nami, a dzieci są chore, w firmie ugina się biurko od projektów, pytań zleceń e-maili, Wy czekacie Świat się dobija. Ja zostaję sama na frontach, a dzieci potrzebują obojga rodziców.  Na szczęście jestem kobietą wielozadaniową zaradną i dzielną i lubię wyzwania.

Twoje sposoby na rodzinne spędzanie czasu ?

Chwytam chwile za ogon, i duszę jak cytrynę…

Każdy dzień jest inny, weekend, jesteśmy bardzo aktywni uprawiamy sporty, spotykamy się ze znajomymi, a dzieciom organizujemy różne rozrywki, trudno o tym napisać w kilku zdaniach.

Czego nauczyło Cię macierzyństwo ?

Bezgranicznej miłości, poświęcenia odpowiedzialności spokoju wyciszenia i opanowania.

Macierzyństwo i prowadzenie własnej firmy to duże wyzwanie , skąd czerpiesz energię i motywację do działania?

Czasami mam wrażenie, że energię czerpię z kosmosu 🙂 Żartuję 🙂

Samo prowadzenie firmy, jest skomplikowanym procesem i tak naprawdę pracą, która pochłania człowieka często gęsto w każdej chwili nawet na wakacjach. Pamiętam jak rodziłam, na blogu i social mediach czekały osoby na znak co u nas, wpadały zamówienia personalizowane, oraz klienci z pilnymi prośbami żeby doradzić wnętrzarsko. Wtedy bardzo pomogła mi Madzia, tak TA ,która przeprowadza ze mną ten wywiad.

Własna firma różni się od pracy na tzw. etacie, często wybijająca 15.00/16.00 oznacza koniec walki w danym dniu, gdzie w podskokach zamykamy laptopa wyłączamy telefon i w lansadach biegniemy do domu. Prowadząc firmę, trudno jest ją zamknąć na rok, oddelegować wszystkie obowiązki szczególnie jeśli jesteśmy mózgiem operacyjnym i wykonawcą wielu zleceń. Zważywszy na fakt, iż moja działalność ma dość szeroki zakres działań począwszy od blogowania, które potrzebuje pisania postów, robienia sesji, a czasem aranżowania miejsc sesji finalnie obróbki zdjęć, idąc dalej do własnej marki Mo Home pod której szyldem tworzę kolekcje dla dzieci (nadzoruję produkcję od podstaw i najmniejszych składowych po gotowy produkt) oraz projektuję wnętrza dla dzieci i te dorosłe 🙂

Bardzo motywują mnie sukcesy, Wasze słowa uznania dla tego co robię, każde dziękuję tak naprawdę każdy like it, follow i wiadomość, finalnie rekomendacja.

Czuję się świetnie gdy kolejne moje projekty odbijają się dużym echem i wywołują uśmiech na twarzach.

Energii dodaje mi wizja, to że lubię działać, a nie siedzieć, cały czasy żyję w biegu i to daje mi siłę oraz to, że ktoś na mnie czeka i czasem mnie pogania często Madzia z eclecticliving.pl , traktuję to wszystko jako wyzwanie. :))

Twoje 3 najbardziej przydatne produkty na codzień

Smartphone/Komputer i samochód no i robot kuchenny 🙂 mało oryginalne 🙂

Wymień 3 rzeczy bez których nie wyobrażasz sobie wyprawki dla malucha

Tylko 3?! Przecież jest ich więcej. Tekstylia dla maluszka takie jak:

Otulacz bambusowy, którym owijam maluszka, przykrywam latem i wycieram buźkę. Kocyki i pościele.

Kosz mojżesza tudzież zawieszana kołyska na suficie.

Kosmetyki, które są biezpieczne dla skóry maluszka ja od jakiegoś czasu stosuję Mustelę.

Nosidło:)

Kiedy masz już dość obowiązków, krzyczących chłopców i wszystkiego wkoło , Jak się wyciszasz ?

Blogguję projektuję uciekam do pracy 🙂 bo moja praca zrodziła się z zainteresowań pasji i była odskocznią od dnia codziennego i tak jest do dzisiaj. 5 lat temu założyłam bloga kiedy studiowałam na politechnice i byłam przytłoczona masą nauki. Było to miejsce gdzie utylizowałam wszystkie artystyczne pomysły wizje całą pasję realizowałam swoją artystyczną duszę. Finalnie poznałam kilka osób na mojej bloggerskiej drodze spróbowałam nowości i rozsmakowałam się w tym na dobre.. Absolutnie nie chcę już tego oddać, chcę się dalej rozwijać i być coraz lepszą w tym co robię, bo to czuję….

A jak wszyscy wszyscy mnie wymęczą w tym moi trzej mężczyźni i współpracownicy 🙂 uciekam do wanny i do łóżka i oglądam serial albo film sącząc dobre zdrowe win

Szczery wywiad przeprowadzony ze mną przez Magdę.

Szczery wywiad ze mną przeprowadzony przez Madzię www.eclecticliving.pl specjalnie na Dzień Matki.

Tu w tym poście opisuję swoje bycie Mamą jako rodzicielstwo. Jednak  MATKĄ wielu sukcesów, a przede wszystkim wielkim wsparciem w założeniu firmy i godzeniu jej z obowiązkami macierzyństwa zawdzięczam ciężkiej pracy woli artystycznej.

Jeśli chcecie bliżej poznać Magdę zobaczcie wywiad z Nią na ladnebebe

 

 

Zdjęcia z dziećmi:

Outfit: Mój Franka i Krzysia: Zezuzulla  

Zdjęcia rodzine fot: Paulina Śliwińska 

Karuzela: Halolalo

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Joanna
    Wrzesień 14, 2018 at 3:35 pm

    Byłabym wdzięczna za doradzenie co do pościeli dla niemowlaczka. Lepiej kupić pościel z wypełnieniem czy osobno poszewki, a osobno pościel?

  • Zostaw komentarz