Interior Kids

Moja aranżacja showroomu dla Bamadoo.pl (przepiękny pokoik dziecięcy)

pokoik2

Efekt przed i po

 

Jak dobrze wiecie pasjonuję się wykonywaniem wnętrz i nie wiedzieć czemu to ostatnio do rąk wpada mi najwięcej dziecięcych przestrzeni, jakoś los tak sprawia. Może dlatego, iż bardzo lubię dzieci i uwielbiam ich bajkową krainę. Dlatego tym milej tworzymy mi się dla nich pokoje marzeń.

Niedawno zgłosili się do mnie właściciele Pan Oliver i Pani Dominika ze sklepu Bamadoo z pokaźnym showroomem, w którym to poproszono mnie o udekorowanie przestrzeni dla przyszłych Mam, by pomóc w decyzji wyprawkowej, by odrobinę zainspirować. W Showroomie zastałam masę tkanin i materiałów, a także mebelki Pinio, które doskonale znalałam. Moim zadaniem było przemienić przestrzeń, mam nadzieję, że nowa wersja pokoiku przypadnie Wam do gustu. Mamy ciekawe wnętrza, mogą pojechać do showroomu w Warszawie przy ul. Tkaczy 7.

Podczas kompletowania przedmiotów do wnętrza przeszłam przez cały sklep, powiem szczerze byłam zaskoczona ilością bogatego asortymentu i możliwością szerokiego wyboru. W trójmieście posiadamy sklepy nawet ogromne hale, a mało w nich jest, w Bamadoo naprawdę można poszaleć, w życiu nie widziałam w jednym miejscu tyle produktów takich marek jak Beaba i Janod. Jeśli chodzi o La Millou, jest tu chyba większy magazyn niż w rodzimej firmie, która to produkuje. Po całym, spacerze, a właściwie wycieczce odnalazłam nawet markę o produktach naprawdę wysokiej klasy, której nie znałam, a to się rzadko zdarza, znacie Snooze Baby ? Tak mi przypadł do gustu koc miętowy, że zabrałam go dla siebie, na pewno niebawem go Wam pokażę:)

Jestem ciekawa jak Wam się podoba moja praca domowa, nadmieniam, iż zdjęcia są również mojego autorstwa. Przed obiektywem stanął również niezwykle odważny, ograny z kamerą chłopiec Bruno, serce tego miejsca.

Jeśli ktoś jest z Warszawy i duma nad mebelkami Pinio, może je na żywo dotknąć porównać oraz zobaczyć realne gabaryty. W drugim showroomie można zobaczyć najnowszą kolekcję Pinio Moon.

Gwiazdki dostaniecie u: Eclectic Living

Półeczki/ozdoby ścienne do przechowywania możecie dostać na, ale ostrzegam asortyment codziennie się zmienia, trzeba naprawdę nieźle przypolować 🙂  Westiwng

Klikajcie w continue reading (masa zdjęć, wyprawkowych i zabawek)

Jutro pojawi mój najszczerszy post ever na blogu, wypatrujcie

pokoik 3

4

3

2

1jpg

_MG_9962

_MG_9945

_MG_9941

_MG_9916

_MG_9912

_MG_9909

Poniżej drugi różowy showroom przygotowany przez właścicielkę Panią Dominikę.

bamadoo2

 

Drewniana skrzynia na kołach:  Westiwng 

bamadoo

_MG_0002

_MG_0008

 

Królestwo Janod

_MG_0011

_MG_0015

 

Beaba wcale tu nie jest mniej niż Janod, sami zobaczcie 🙂

_MG_0021

_MG_0041

_MG_0073

_MG_0094

_MG_0109

 

W dłoniach miętolę Snooze Baby, przyznam szczerzę, że muszę coś jeszcze kupić oprócz kocyka.

_MG_9977

takie bogactwo w bamadoo

_MG_9991

_MG_9995

beaba bruno1

bruno3

bruno6

 

Zdjęcia i przygotowanie sesji: BY Model’s Outfit

Aparat: Canon 6d

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    fotograf wnętrz
    Lipiec 25, 2016 at 1:51 pm

    Przepięknie wystylizowany pokoik! 🙂 Przypadł mi do gustu.

  • Zostaw komentarz