Interior Moje Wnętrza

Nowe wejście i schody z granitu od KLINK

Przebudowa domu trwała rok i powoli dobiega końca, a efekty są bardzo mocno widoczne, szczególnie w bryle zewnętrznej, ale także w architekturze wnętrza. Śmiało mogę stwierdzić, iż DOM Z DUSZĄ odzyskał dawną świetność oraz nabrał charakteru przepięknej bajkową willę. Już nie przypomina stojącego na górce starego obdartego smutnego domu.

Wspominałam Wam w poprzednim poście, iż ganek wręcz rozpadał się i stanowił zagrożenie pokuszę się o stwierdzenie budowlane. Ostatnie lata, dom był zaniedbywany i brak konserwacji rur spustowych oraz rynien powodował regularne zalewania podestu oraz schodów sporą ilością wody, co zimą podczas mrozu szybko daje efekty “rozsadzania”. Po odnowieniu konstrukcji postanowiłam nadać im szyku i zastosować trwalszą okładzinę. Tak właśnie na podeście schodach i polikach znalazł się granit w kolorze królewskiego brązu w wersji płomieniowanej, który znaleźliśmy w salonie w Gdyni – KLINK. Firma ta działa prężnie w kilkunastu miastach w Polsce oraz online, a wiele z Was pisało mi, że znacie ją doskonale. Działając w branży dowiedziałam się, że to czołowy importer z bardzo atrakacyjnymi cenami.

Schody z Granitu należy jest zaimpregnować, preparaty do impregnacji możemy już kupić w marketach budowlanych lub online, wówczas możemy cieszyć naszymi schodami i płytkami nie martwiąc się o zabrudzenia, czynniki środowiskowe czy proces fugowania.

Nasze schody tutaj oraz płytki tutaj

Zapraszam do oglądania filmu z przebiegu prac wykonania schodów z granitu.

Obróbka słupa drewnianego kamienieć oraz silkonem, w środku słupy stoją na specjalnych izolowanych matach 🙂

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Aleksandra
  Październik 1, 2020 at 5:23 pm

  Proste, a zarazem ciekawe schody.

 • Reply
  Monika
  Czerwiec 11, 2021 at 7:46 am

  Przepiękne schody!

 • Zostaw komentarz