Fashion Interior Kids Lifestyle

Okryłam się kocem i wymyśliłam ! Chcesz coś zmienić, zacząć np. swój własny biznes? To przeczytaj kilka cennych rad.

kocyk 33

Chcesz coś zmienić, zacząć np. swój własny biznes? To przeczytaj kilka cennych rad.

Kiedyś w żartach powiedziałam, że człowiek, który na chwilę zwolni albo rozłoży go przeziębienie, zacznie spostrzegać pewne sprawy inaczej. Nagle życie codzienne, pomysły, interesy, wszystko wyglada jakoś inaczej. Doznajemy swoistego olśnienia albo po prostu dokonujemy zimnej, wnikliwej analizy. Dlatego niezwykle ważnym jest, zatrzymanie się czasem, chociaż na chwilę i dokonanie kalkulacji tego co było, co robimy i jak jest i czy to nam wystarcza. Zawsze dziwiło mnie dlaczego kobiety wymyślają najlepsze interesy właśnie na urlopie macierzyńskim albo jak już mają dzieci. Może dlatego, że na chwilę zwalniają, nie ganiając ślepo za pracą co ranek, może to właśnie dzieci mobilizują do tego, że chcesz coś zmienić w życiu i coś w Tobie pęka. Chcę Ci Drogi czytelniku powiedzieć, że czasem trzeba sobie wszystko przemyśleć, robić rzeczy zgodne z Twoimi zainteresowaniami, gdzie wykorzystasz swoje najmocniejsze strony (umiejętności). ? Dużo łatwiej właśnie trzymając się tych reguł osiągnąć sukces. Jednak i tak spotkasz się z tym, iż otoczenie nie uwierzy, bo to co leży na podłodze jest banalne i proste, a Twój pomysł szalony?!.  Umiesz twardo negocjować, to negocjuj, czemu jeszcze pracujesz w bibliotece, gdzie nie wykorzystujesz w pełni potencjału. Jeśli wymyślisz sobie coś swojego, to broń tego jak lew, jeśli będziesz mocno chcieć musi się udać. Ile modelek pracowało na bazarku, ile fajnych marek i produktów powstało, ktoś mocno chciał wierzył, walczył i nigdy się nie poddawał. Owszem przyjdą trudne chwile, krytyka, brak wiary w Ciebie, ale Ty nie możesz porzucić swojego pomysłu. Zastanów się tylko co i jak Cie do niego przybliży. Jeśli coś siedzi w Twojej głowie, jesteś pełny entuzjazmu od razu spożytkuj ten skok energii na realizację, zbliż się do tego superowego pomysłu. Ja doświadczyłam tego już nie raz w życiu i co najlepsze zawsze osiągałam swój cel. Ostatnio usiadłam pod kocem, przeziębiona i wymyśliłam sobie ambitny plan na najbliższy czas i zamierzam go zrealizować w pełni. Nie interesuje mnie co kto powie, to ja mam być szczęśliwa i moja rodzina. Mam w pupalu co myślą inni… Jeśli będę chciała zostać malarką, to nią zostanę !!!!!! Mam nadzieję, że zrozumieliście mój dzisiejszy morał i jakże ważny przekaz :)?

Koc pod którym powstają super pomysły jest właśnie od takiej kreatywnej osoby, która wykorzystała swoje umiejętności i dar jakim jest ręka, która tak łatwo rysuje i projektuje i tak właśnie ta, ta Madzia stworzyła całą markę (Eclectic Living )  z ręcznie malowanymi wzorami, gdzie możesz spersonalizować każdą rzecz. Zobacz sama. Nadmienię ta Magda też z dnia na dzień zaczęła coś nowego i porzuciła dotychczasową pracę.

Kubek: Eclectic Living , Sweterek: Cubus, Bluzka Zara

eclectic living

eclectic

kocyk3

kołderka eclectic

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply
  Karolina
  Marzec 17, 2016 at 8:27 am

  Moj pomysl wlasnie tak powstal 🙂 na urlopie maciezynskim 🙂 jakbym czytala o mnie :)buziaki

 • Reply
  Agnieszka
  Marzec 23, 2016 at 11:52 am

  Mi też ostatnio różne myśli krążą po głowie, co do zmiany pracy, a raczej swój własny biznes, chociaż jestem jeszcze kilka tygodni przed porodem 🙂 Będę miała rok macierzyńskiego, żeby może coś z tego wyszło 🙂 Może w końcu coś twórczego 🙂

 • Reply
  żaluzje drewniane kraków
  Czerwiec 11, 2016 at 5:22 am

  Jestem pod ogromnym wrażeniem! Bardzo dziękuję za wpis!

 • Zostaw komentarz