Fashion

Outfit of the day: Szykowny minimalizm

Znowu burgundowy/bordowy – wszystko zależy od światła na zdjęciach. Nie mogę mu się oprzeć, po prostu nie mogę! Dzisiaj go bardziej wyeksponowałam, nie jest już pod marynarką, jest  “na pierwszym planie”.
Do sweterka dodałam dość wyrazisty naszyjnik. Jak mówi przysłowie “Diabeł tkwi w szczegółach”. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie tej stylizacji, właśnie bez naszyjnika. Sweterek, mimo iż ma magiczny, cudowny kolor, stałby się bardziej zwykły, codzienny bez metalowego pomocnika. Myślę, że warto wyposażyć garderobę w kilka odważniejszych (nietypowych, wyrazistych) naszyjników.

Bardzo ciekawe modele można dostać w sieciówkach takich jak H&M czy Zara i wielu innych. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli nie, niech zagląda na naszego bloga, będę regularnie wyszukiwała perełki w najróżniejszych sklepach.

Spodnie już się pojawiły we wcześniejszych postach. Wiadomym jest, że nie wszystkie elementy stylizacji muszą być nowe. Klasyczne rurki zawsze się sprawdzają, ja sama mam kilka kolorów. Skracają one znacznie czas na rozmyślaniu przed szafą, co i jak połączyć ze sobą. Rurki zawsze pasują, tylko muszą mieć odpowiedni kolor, fason (kieszonki). Marta też kocha rurki! Ma trochę inna figurę ode mnie, a wygląda w swoich równie rewelacyjnie.

Te buty, to moje magiczne pantofelki. Jak to Marta mówi, są “biżuteryjne”. Mam je już kilka dni, a wciąż kładę je na wierzchu i podziwiam. Na dzień dzisiejszy uważam je za najpiękiejsze i najlepsze. Dodatkowo można w nich biegać, skakać i prowadzić auto i dzięki temu nadają się na dni w których sie śpieszymy. Myślę, że ten model śmiało może konkurować z butami na wyższym obcasie. Jest równie elegancki i wysmakowany.

Bardzo spodobało mi się pisanie dla Was, czasami usłyszę kilka ciepłych słów i to jakoś tak magicznie mnie wspiera. Sprawiając, że nabieram dużo siły i motywacji do tworzenia. Szukania i ulepszania wszystkiego co się da związanego z blogiem 🙂
Sweterek: Cubus
Spodnie: Cubus
Buty: Zara
Precelek do fryzury: H&M

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz