Płaszcz militarny, to już mój kolejny w tym sezonie, poza klasykami oversize’owymi i jednym czerwonym/wiśniowym. Ogarnęło mnie szaleństwo na ten właśnie model. Czuję się z tymi złotymi guziakami wyjątkowo elegancko, a w „lużniejsze dni” wystaje mi spod płaszcza sweterek bądź szary kaptur. Do tego wszystkiego dobrałam nawygodniejsze buty zimowe, z którymi się nie rozstanę długie miesiące, a może lata? 🙂 Mam je już od zeszłej zimy,a wpisują się doskonale w obecnie panujące trendy. Do tego oczywiście jak na fankę torebek przystało duża torba, koniecznie skórzana o bardzo nietypowej fakturze, jest pokryta tak jakby gumą. Coż mogę chyba wziąć udział w konkursie na największą ilość torebek, to moja słabość, niestety. Chyba koniec wyznanian na dzisiaj, bo odkryję wszystie swoje wady i słabości:)
Płaszcz: h&m
Buty: Apia
Spodnie: Zara
Bluza: Mosquito-sklep, Mosquito-sklep
Szal: no name















10 komentarzy
Ania T.
26 listopada, 2013 at 2:35 pmŚwietnie wyglądasz 😉
lubyolou
26 listopada, 2013 at 2:35 pmamazing!
pocahontas
26 listopada, 2013 at 2:35 pmprzepiękny płaszcz!
Anita
27 listopada, 2013 at 6:45 pmBardzo podoba mi się wszystko 🙂
Anonymous
27 listopada, 2013 at 6:45 pmpłaszcz!
Anna ANTJE
27 listopada, 2013 at 6:45 pmPrzepiękny płaszczyk! Idealny kolorek <3
Anonymous
27 listopada, 2013 at 6:45 pmcudownie!
Joanna C
27 listopada, 2013 at 6:45 pmPłaszczyk cudny, torebka również 🙂 Pozdrawiam
Anonymous
29 listopada, 2013 at 10:10 amśliczne !
Aniela Bratek
14 grudnia, 2013 at 9:45 pm<3