Kids Lifestyle Tests

Pierwszy kącik maluszka oraz nowe propozycje wyprawkowe.

_MG_2645Nadszedł ten moment, ten syndrom wicia gniazda, chyba każdą przyszłą Mamę to dopada, prędzej czy później.  Jestem w 31 tygodniu ciąży i uświadomiłam sobie, że niebawem nasze życie się zmieni, a w domu pojawi się nowy człowiek o nieznanym jeszcze imieniu 🙂 W związku z powyższym pora zacząć szykować kącik w sypialni, salonie w którym spędzamy bardzo dużo czasu oraz zacząć wyposażać się w sprytne gadżety. Listę mam długą także spodziewajcie się, że postów wyprawkowych jeszcze trochę powstanie. Wciąż dostaję pytania o pokoik, łóżeczko wózek etc., wszystkim się z Wami podzielę, również projektem pokoiku, który tworzę oraz listą wyprawkową top, czy też co zamierzam zabrać do szpitala.

Myślę, że na początek warto zorganizować przestrzeń dla dziecka u rodziców w sypialni. Doskonałym rozwiązaniem wydaje mi się skandynawska kołyska. Po pierwsze dlatego, iż można nią kołysać, po drugie kiedy pierwszy raz ją zobaczyłam wydawała mi się na tyle zachwycająca swoim designem, że nie mogłam o niej zapomnieć, po drugie zajmuje trochę mniej miejsca niż łóżeczko ( no może nie ta :P). Marzy mi się jeszcze kołyska mobilna z którą mogłabym jeździć po całym domu, ale tego zakupu jeszcze nie jestem pewna.

Przechodząc do organizacji pierwszego miejsca spania ważne by było wykonane z bezpiecznych materiałów dla maluszka, a przede wszystkich naturalnych. Skóra noworodka jest bardzo wrażliwa i skłonna do podrażnień oraz alergii, dlatego ważne by otaczające go materiały były delikatne i wykonane z wysokiej jakości bawełny. Maluszek rodzi się zimą, dlatego do kołyski wsadziłam mu miękkie owcze futerko zwane regulanem, by stworzyć namiastkę miłego ciepłego miejsca jakie zapamiętał z brzuszka Mamy, okryję Go zaś delikatną bawełną ze wzorem w misie, który stworzyłam jak moja marka Mo Home wraz z Eclectic Living.

Jeśli mam zachwalać pierwsze ubranka dla maluszka to na pewno zasługują na to wszystkie produkty z wysokiej jakości bawełny. Tu na myśl od razu przychodzi mi marka Dear Eco, która tworzy rzeczy z prawdziwie szlachetnej bawełny wręcz można powiedzieć królewskiej w dotyku. Mam zaledwie kilka elementów od tej marki, ale zamierzam je prać i stosować naprzemiennie, przy najmniej w pierwszy okresie życia noworodka.

Kolejną rzeczą, która powinna mieć każda Mama w swojej wyprawce to elektoniczna niania. Nie trzeba mieć ogromnego, wielopiętrowego  domu by odkryć zalety tego produktu, wystarczy posiadać w mieszkaniu więcej niż jedno pomieszczenie. Urządzenie takie, pozwala nam oddalić się od maluszka, nie tracąc go z oka, wiedząc, że nic złego się z nim nie dzieje w spokoju oddając się innym obowiązkom, których młoda Mama w domu ma wiele.

Kilka funkcji niani, które przemówiły za wybraniem modelu BM 4500:

 • Łączność bezprzewodowa, Kolorowy 4,3-calowy wyświetlacz LCD ( poprzednia moja niania tego nie miała i na dodatek się popsuła)
 • Żywy, kolorowy obraz wideo o dynamicznie dostosowującej się liczbie klatek na sek.
 • Elektryczne, zdalne sterowanie kątem kamery
 • Wskaźniki natężenia dźwięku. 5 poziomów głośności (2 czerwone / 3 zielone diody LED)
 • Tryb nocny. Wzmocnienie obrazu przy słabym oświetleniu
 • Kołysanki 5 melodii
 • Wyświetlanie temperatury panującej w pokoju dziecka
 • Funkcja interkomu. Możesz mówić przez odbiornik do dziecka, które będzie słyszeć Twój głos z nadajnika.
 • Alarm wibracyjny
 • Regulacja głośności odsłuchu
 • Możliwość instalacji nadajnika na ścianie w pokoju dziecka

Dla chętnych, którzy planują kupić nianię mam kod rabatowy: “modelsoutfit” który pozwoli Wam otrzymać zniżkę – 15% na dowolną nianię od firmy VTECH Polska, aż do 31.o1.2016 roku. Klik

Jeśli ktoś z Was myśli o pościeli z misiami oraz dodatkach z kolekcji Let’s fly to the moon (przytulanki, kocyki) mam dla Was rabat 19.12-21.12.2016 -10% z gwarancją dostawy do Wigilii. klik 

Ostatnią rzeczą jaką pragnę Wam polecić w dzisiejszym poście, to produkt małej jeszcze marki Projekt Dzioopla, ale jakże dobrze rokującej. To dziewczyny z Gdańska, które stworzyły dla mojego maluszka do kołyski drewnianą karuzelę, ręcznie malowaną ekologicznymi farbami. Produkt, który zachwyca, a przede wszystkim jest nietuzinkowy i nie widziałam go jeszcze u innych Mam.

_MG_2648

_MG_2566

_MG_2563

_MG_2565

_MG_2577

_MG_2578

_MG_2561_MG_2584

Kołyska: Leander 

Pościel w misie i króliki: Mo Home & Eclectic Living

Mata Relugan: Dear Eco

Bawełniane Body, niedrapki i buciki: Dear Eco 

Body w jaskółki: Hey Popinjay

Kolekcja Bambusowa Buldog: Mo Home & Eclectic Living

Karuzela: Projekt Dzioopla

Niania BM 4500: Vtech Polska

_MG_2588

_MG_2590

_MG_2597

_MG_2599

_MG_2608

_MG_2618

_MG_2626 _MG_2629

_MG_2630

_MG_2632

_MG_2637

_MG_2643

_MG_2645

 

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz