Interior Moje Wnętrza

Pokoik dla chłopca. Zapraszamy do królestwa małego Krzysia.

Moim marzeniem zawsze było stworzyć pokoiki dla moich dzieci takie w których chętnie będą spędzać czas, czuć się dobrze oraz móc zapraszać swoich znajomych. Pokoje miały być bezpieczne, jasne i takie w których dzieci będą miały możliwość skupić się bez problemu odrabiając zadania domowe. Kierując się wyborem mebli również zwracałam uwagę na komfort oraz funkcjonalność. Przed zrobieniem zmówienia zrobiłam duży reaserch i ostatecznie zamówiłam coś co stworzyło wymarzoną całość dla mnie i dla mojego Krzysia.

Wchodząc do pokoju nie sposób nie zauważyć łóżka domku, który Krzyś i jego przyjaciele absolutnie uwielbiają. Bawiąc się w nim spędzają tam mnóstwo czasu tworząc niesamowite historie. Łóżko dzięki temu, że jest na podwyższeniu oszczędza dużo miejsca i pozawala je zagospodarować. Ta przestrzeń spełnia także funkcje przechowywania. Stoją pod nim dwie komody firmy Inmondo z kolekcji Funflex. Zaś za nimi znajduje się jeszcze sporo miejsca tworząc miejsce kryjówek tzw. tajnej bazy.

Przechodząc dalej w pokoju stoją szafy, w których chowamy ubranka. Dzięki temu, że szafy są dwie jesteśmy w stanie zmieścić w nich ubrania na wszystkie sezony co jest bardzo wygodne dla Nas jako rodziców.

Przez okna wpada światło, które oświetla pokój przez większą cześć dnia. Zdecydowałam się tam postawić biurko Tipoo, przy którym Krzyś tak chętnie rysuje i koloruje. Biurko ma możliwość regulacji stopnia pochylenia i wysokości. Kiedy za oknem zachodzi słońce w oświetleniu pomieszczenia pomagają Nam lampy ECHO od firmy Ramko, które są dekoracją samą w sobie.

fot. Architekt Mo Home

Na podłodze leży wykładzina z popularnego marketu, która chroni drewnianą podłogę przez chłopięcymi zabawkami lecącymi na podłogę z prędkością światłą i od tego dodaje przytulności i uroku. Na ścianach ułożona jest boazeria z wieńczącą listwą również z marketu budowlanego. Przy suficie natomiast widzimy sztukaterię model CX 127 od marki Orac Decor.

Wertykalne grzejniki żeberkowe są od marki Instal Projekt model Tubus.

Jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego szczególnie dlatego, że Krzyś czuje się w nim dobrze i tak chętnie spędza tam czas. Dla mnie jako rodzica nie ma nic ważniejszego.

Wpis powstał we współpracy z marką Inmondo.

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    Ilona
    Wrzesień 24, 2022 at 7:19 am

    Piękny pokoik. Zwłaszcza to łóżeczko skradło moje serce. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie 🙂 i dużo radości życzę :))

  • Zostaw komentarz