Kids Lifestyle

Szczerze o blogowaniu,- to naprawdę fajna część mojego życia.

Za 2 tygodnie mija trzecia rocznica od dnia w którym usiadłam i napisałam pierwszego posta i zamieściłam pierwsze zdjęcia ze stworzoną przez siebie stylizacją.
Zawsze obdarzona byłam niezwykłą wrażliwością, a zarazem odmiennością i kreatywnością. Nie boję się wyzwań, lubię wyjść im na przeciw realizując cele, które sama sobie powzięłam. Zawsze jak postanowiłam coś wykonać, robiłam to chociaż dziesiątki osób kiwały głowami, stukały się w czoło odradzając mi to czy owo.  Moja Mama, twardo stąpająca po ziemi realistka, zawsze starała się gasić moje nietuzinkowe pomysły już w zalążku. Czasem w nie po prostu nie wierzyła, nie wiem czy ze strachu czy najzwyczajniej w świecie nie postrzegała świata tak samo jak ja..  Zawsze zaskakiwałam ją urzeczywistnianiem moich postanowień nawet tych najbardziej szalonych. Dokonywałam niejednokrotnie rzeczy niemożliwych w jej mniemaniu.
Do momentu kiedy nie spróbowałam, nie mogłam dać sobie spokoju by zaprzestać realizacji powziętego sobie celu. Pąmiętam jak dzisiaj słowa:” po co Ci jakiś blog, Kasia naprawdę zrobiłabyś coś pożyteczniejszego”. Teraz okazało się, że czasem warto postawić się, uwierzyć w siebie czy po prostu podążać za swoimi ” małymi, wielkimi marzeniami czy pasjami”. Tylko człowiek, który coś kocha, poświęca się temu jest naprawdę doby w jakiejś dziedzinie. To dotyczy każdego, każdej profesji. Wykonywanie czegoś czego nie znosisz będzie dla Ciebie męczarnią.
Dla mnie blog to część mojego życia, tygodnia czy dnia. Tworzę go właśnie z pasji..
Wpisy wnętrzarskie, dziecięce czy modowe, to prawdziwy upust moich emocji zainteresowań, może i talentów wizji piękna tego świata!
Jeśli ktoś siedzi i czyta to co piszę, a w głowie ma pomysł na siebie, ma marzenie pasję czy wymarzoną pracę czuje, że wykorzysta tam chodź część swoich talentów. Niech podąża do tego. Wszystko wymaga nakładu pracy, wysiłku, ale na końcu zawsze zbierasz nagrodę w postaci osiągniętęgo celu.
Dziś wiem, że bez blogowania nie mogłabym żyć. Nie mogę go po prostu go zamknąć,.bo wiem, że na kolejny wpis czeka jedna, sto czy tysiące osób i to jest piękne. Teraz mam wsparcie już nie tylko w postaci rodziny czy znajomych. Obcy mi ludzie piszą pytają proszą o pomoc, żebym doradziła, odpowiedziała na dręczące ich pytania. Czasami mebluje pokoje dziecięce,projektuję coś, ubieram czy po prostu pomagam coś wybrać.
Podchodzą do mnie osoby na ulicy plaży galerii i rozmawiamy sobie, a ja przecież tak kocham rozmawiać 🙂
Jakiś czas temu wybrałam się do mojej ulubionej włoskiej restauracji, a potem na plaże by spędzić chwilę z kimś kto tak samo jak ja siedzi po tej samej stronie i tworzy. To było bardzo urocze po południe, a Franek jako mały odważny człowiek wgramolił się do nieswojego wózka. Cóż ma chyba mój charakter o zgrozo!!!Jednak został mile przyjęty przez młodszego Kolegę Oliwiera. A jeszcze lepiej potraktowany przez starszego Kubę, który grzecznie ustąpił mu swojego siedziska 🙂
Tak wybraliśmy się na plażę ciągnąc duży podwójny wózek. Wtedy widziałam uśmiechniętą prawdziwą Agnieszkę z Buuba. Bloggerka z wielką pasją fotograficzną, jej mąż też uśmiechnięty od ucha do ucha naprawdę bardzo miłe wrażenie na mnie wywarli mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś zobaczymy…
Kuba ten starszy, uprzejmy grzeczny !
Matka czy bloggerka czy nie i tak tacha wózki 🙂
Mały pomocnik 🙂
 Model’s Outfit Buuba i Bakusiowo również dołączyła do nas. Gaduła wyrazista, z dużym temperamentem i silnym charakterem:) To było bardzo ciekawe spotkanie.
Franek pomoczył nóżki 🙂
Zdjęcia wykonane przez Agnieszkę z Buuba

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply
  Żaneta Szołtysek
  Sierpień 7, 2015 at 7:40 am

  Ale spotkanie <3

 • Reply
  Anonymous
  Sierpień 7, 2015 at 8:57 am

  Świetny post !:)

 • Reply
  Złota Orchidea
  Sierpień 7, 2015 at 8:11 pm

  Super post , wygląda na bardzo szczery;) śliczne zdjęcia:)

 • Reply
  Anonymous
  Sierpień 10, 2015 at 9:39 am

  dziwi mnie jedno, że na facebooku 21 tys. obserwujących, a pod wpisami echo, kilkanaście lajków….

 • Zostaw komentarz