Kids Lifestyle

A jeszcze 2 tygodnie temu…

_MG_2741

Jeszcze 2 tygodnie temu w Gdańsku leżało mnóstwo śniegu, a nasza rodzina składała się z 3 osób. Razem skakaliśmy w białym puchu, testując nowe sanki. Było nam razem tak dobrze.. Teraz jest nas więcej, bo przed terminem pojawił się mały Bąbelek. Jest nam lepiej, no właśnie nam.. Jesteśmy jeszcze szczęśliwsi. Moje serce przepełnione jest jeszcze większą miłością do moich Mężczyzn.

Zostałam Mamą dwóch chłopców i w najbliższym czasie, chyba nie mam szans na wyrównanie tej dysproporcji, pogodziłam z faktem, iż zostałam jedyną Kobietą w domu. Bo nawet nasze Kocisko jest płci męskiej 🙂 i co więcej powiem Wam, że jest mi bardzo dobrze z nimi.

Pokrzepiam się hasłem, że “królowa może być tylko jedna”, które podrzuciła mi przyjaciółka i staram się należycie sprawować swoją dumną funkcję. Nigdy nie sądziłam, że w moim domu, będą leżały same resoraki. Mogę Wam powiedzieć, że staram się stanąć na wysokości zadania i być sprawiedliwą, ale i konsekwentną Królową, która dzieli wszystko równo dla każdego z książątek. Jednak przyznam Wam, że ta rola wcale nie jest taka łatwa jak mi się wydawało. Bąbelek jest stale związany ze mną ponieważ jest karmiony piersią i spędza u mojego boku dużo czasu, czasu który należał tylko do Franka. Chciałabym by Franuś czerpał czystą radość każdego dnia z tego, że ma Braciszka. Pragnę ich tak wychować by byli dla siebie wsparciem i najlepszym kumplami.

Bo ja byłam sama i niestety zostałam sama…

 

_MG_2738 No sami zobaczcie jakich przystojnych chłopaków Mam 🙂 Powiem Wam, że utylizuję swoje zapędy modowe kompletując garderobę moich Mężczyzn i tych małych i tego dużego. Nie mogę się zgodzić, ze stwierdzeniem kilku moich koleżanek, że trudno znaleźć ładne rzeczy dla chłopca. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak szukać z pomocą przychodzi i portal instagram, który jest wręcz skarbnicą inspiracji.

Będąc w zeszłym roku na najwiekszych targach w Polsce – Kids Time odkryłam hiszpańską markę LOSAN, od której to nabyłam całe kolekcje ubrań dla dużego i małego Synka. Chłopcy mają te same kurteczki np.

Marka oferuje przede wszystkim garniturki, kardigany i niebanalne kroje oraz wzory ubrań wykonane wysokiej jakości bawełnę, której czasami na próżno szukać u konkurencji czy w sieciówkach w tych cenach. Co lepsze rzeczy po Franku są w stanie idealnym i posłużą młodszemu Bratu.

Kolejnym odkryciem (marka/produkt) były buciki marki Bobux o których pisałam tutaj i tutaj. Tak polubiłam ich produkty, że Franek ma już 5 parę bucików tej marki, a model Splash nieraz wskoczył wraz z Frankiem do kałuży utrzymując nóżkę suchą i ciepłą. Nawet w najgorszą zimę 🙂

_MG_2727 _MG_2724 _MG_2722 _MG_2718 _MG_2711 _MG_2710 _MG_2693

 

Outfit Franek: Kurtka i spodnie: Losan  Losan fb

Czapka i rękawiczki: Elodiem Details

Buciki: Bobux model Splash

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz