Kids

Franek w kojcu.

Skoro już dorobiliśmy się kojca, bardzo przydatny gadżet, Mama jest wtedy w stanie ugotować obiad. No dobra chociaż zrobić herbatę i zjeść jogurt :):P. Dziecko, które uczy się chodzić jest jak szarańcza. Mieszkanie w opłakanym stanie, a co najważniejsze na dziecko czyha masa niebezpieczeństw, bo przecież taki maluch jest nieobliczalny. Mimo, iż zabezpieczyliśmy z Mężem wszystko co możliwe, nadal Franek pokazuje nam niedociągnięcia:). Skoro Mama wkłada do kojca to niech jest mięciutko, przyjemnie i stylowo. Kojec przystrojony w samochody i odrobinę “mięty”, którą tak ostatnio pokochaliśmy.

Na zdjęciach, Franek przyszykowany do karmienia. Nie wiem kto wymyślił śliniaki z rynną, ale był geniuszem. Jak coś wypadnie z buzi ląduje właśnie tam, dzięki temu ubranko na koniec obiadku jest w stanie nienaruszonym. Może dla Mam, które mają kolejne dzieci to żadne odkrycie. Jednak ja uważam ze to genialne rozwiązanie. Wydaje mi się, że ja, będąc dzieckiem takie fajnego zestawu obiadkowego nie miałam : )

 

 

 

 

 

Moja łyżeczka!!!

 

 

 

 

Wnętrze kojca koce i poduszki: Belle-Petite 
Zestaw obiadkowy: BabyBjorn dostępny np. tutaj
Kojec: Chicco

You Might Also Like

6 komentarzy

 • Reply
  Anonymous
  Luty 2, 2015 at 6:07 pm

  <3

 • Reply
  Anonymous
  Luty 2, 2015 at 6:07 pm

  ciekawy post lubię Twoje poczucie humoru 🙂

 • Reply
  monika
  Luty 2, 2015 at 10:05 pm

  ŚWIETNY BLOG, INSPIRUJĘ SIĘ STYLEM I WSZYSTKIM DZIECIĘCYM.

 • Reply
  Anonymous
  Luty 7, 2015 at 11:22 pm

  Bardzo fajne posty dziecięce 🙂

 • Reply
  GosiuuuLLA
  Luty 7, 2015 at 11:39 pm

  Franeczek to prawdziwy model, kiedy nowa sesja Franiowa?

 • Reply
  gargamelka
  Luty 13, 2015 at 7:06 am

  Fajnie, że kojec Wam się sprawdza. Zawsze chociaż te herbata… 😉 U nas próbowaliśmy przy Średniej, ale nie podobało jej się i w końcu odpuściliśmy temat. Może teraz przy Syniu byłby przydatny, ale on też już chodzi i chce chodzić WSZĘDZIE, więc buntuje się bardzo, gdy mu przestrzeń jakkolwiek ograniczamy. Jeszcze trochę i urosną 😉

  Franek super.

 • Zostaw komentarz