Lifestyle

Event – Max Mara

Niedawno miałam przyjemność uczestniczyć we wspaniałym evencie jaki został zorganizowany w salonie Max Mara w Galerii Bałtyckiej. Imprezę uświetnił sam Tomasz Jacyków, który umilił znaczną część wieczoru swoją barwną i jakże zabawną osobą.

Na wspaniałym spotkaniu Panie miały przyjemność obejrzeć mini pokaz przedstawiający zaskakujące połączenia i rozwiązania. Z tłumu słyszałam niejednokrotnie różnorodne komentarze “no patrz, jakie piękne, że też nie wpadłam, żeby to tak połączyć”, bądź “jej nie zauważyłam wcześniej tego płaszcza w kolekcji, a teraz myślę tylko o nim”, wszystko za sprawą genialnego oka mistrza.Kobiety odnalazły inspiracje na różnorodne okazje, poranna kawą, wykwinty lunch, czy wieczór w operze nie będzie już stanowił wyzwania.W najnowszej kolekcji marki Max Mara doskonale odnajdujemy obecnie panujące trendy. Są to motywy zwierzęce, skórzane elementy, nasycone barwy, szalenie modna fuksja czy pomarańcz, jak i pastele czy koktajlowe wieczorne sukienki. Tomasz Jacyków przykuł uwagę wszystkich zgromadzonych, a każda Pań nasłuchiwała tego co mówi z lekko rozchylonymi ustami. Uczestniczki mogły dowiedzieć się jak uświetnić sportową, codzienną stylizację, jak należy ubierać się na spotkania biznesowe i jak zdefiniować pojęcie elegancji u kobiet.
Podczas modowej wieczornej przygody zaopatrzyłam się w najnowszą książkę Tomasza Jacykowa “O elegancji i obciachu Polek i Polaków. Od stóp do głów”, będącą wspaniałą lekką opowieścią,  bardzo szczerą, przecierającą oczy Polaków żyjących niegdyś w krainie do której trendy docierały tak okrojone i ubogie. Wprowadzenie przedstawia opis dziejów modowych. To prawdziwa historia, sztuki jaką jest moda. Poczynając od lat 20-tych, kończąc na latach ówczesnych. Stylista zachęca w dalszej części do eksperymentowania ponieważ to “ubranie jest pretekstem do wyrażania siebie”. Gorąco zachęcam do sięgnięcia po powyższą lekturę 😉 Ja właśnie ją czytam i co chwilę uśmiecham się pod nosem.
Wracając do tego jakże przyjemnego wieczoru, adrenalinę podniosła loteria. Tym razem los uśmiechnął się również do mnie, pierwszy raz w życiu los uraczył mnie wygraną i to ngrody głównej tej imprezy. Dumnie z wypięta piersią pomaszerowałam odebrać przepiękny wykwitny stylowy naszyjnik, który pokażę Wam już kolejnej stylizacji..
Jak na łakomczuszka przystało, po nasyceniu mózgu modą, wspaniałymi tkaninami i zakupami ze stylistą, spróbowałam starannie przygotowanych poczęstunków z małych eleganckich stoliczków.
Pragnę pogratulować i podziękować organizatorom tak wspaniałej imprezy zorganizowanej na najwyższym poziomie.

Pan Tomasz Jacyków zasypany pytaniami i prośbami o rady

Mój stój:
Korale: By Dziubeka
Torebka Antbag by Ania
Kozaki: Aldo
Bransoletka: Story by Kranz & Ziegler
Zegarej: Epos
 w skrócie o reszcie gości,
Magazyn La Dolce Vita
Max Mara
Mera Spa Hotel

You Might Also Like

9 komentarzy

 • Reply
  Anonymous
  Listopad 20, 2013 at 9:37 am

  ładna sukienka i fajnie, że wygrałaś 🙂

 • Reply
  Ania T.
  Listopad 20, 2013 at 3:08 pm

  bardzo fajny event 🙂

 • Reply
  Bellissima
  Listopad 22, 2013 at 6:33 am

  Gratuluję wygranej:))korale,które miałaś na sobie prześliczne!!

 • Reply
  Anonymous
  Listopad 22, 2013 at 6:33 am

  Fajns relacja

 • Reply
  Berenika K-G
  Grudzień 2, 2013 at 7:43 am

  Nie jestem fanką tego Pana, ale event przyjemny:)

 • Reply
  Kev
  Grudzień 13, 2013 at 6:17 pm

  Wygląda jakby było trochę ciasno. Gratuluję zwycięstwa 🙂

 • Reply
  Kate Trimmers
  Grudzień 14, 2013 at 9:45 pm

  wyglądasz olśniewająco !

 • Reply
  Krystyna Kicińska
  Grudzień 22, 2013 at 6:43 pm

  niezle

 • Reply
  Patrycja Herman
  Grudzień 22, 2013 at 6:43 pm

  bardzo ładnie wyglądasz, obeserwuję Cię..

 • Zostaw komentarz