Lifestyle Wedding

Ślub i wesele marzeń Sopot Grand Hotel Kasia i Kamil 13 czerwca 2015

Ślub i wesele marzeń.

Ślub obojga ludzi to jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Warto był był spełnieniem najskrytszych marzeń i stał się niezapomniany.

Patrząc na ten film, wzruszam się się za każdym razem, również w dniu ślubu głos mi drżał, a przysięgę było mi trudno z przejęcia wymówić. Tak głębokie przeżycie i wzruszenie w życiu towarzyszy człowiekowi kilka razy ( ślub i narodziny dzieci) i zapamiętuje się je na zawsze.

To uczucie, które wręcz eksploduje wewnątrz, każda komórka, mięsień czy organ wypełniony jest euforią miłością po prostu czystą magią.

Dzisiaj z okazji 2 rocznicy mojego ślubu zapraszam Was na klip ślubno-weselny-plenerowy, pełen wzruszeń atrakcji i zabawnych momentów. Jesteśmy niesamowicie zakochani, ale szaleni w związku z czym nie zabrakło spontaniczności, kasyna, dronów i dmuchanej lalki…

Nieskromnie Wam powiem, że klip jest bombowy 🙂 włączcie koniecznie dźwięk i tryb pełno-ekranowy !

Gdzie to wszystko się zdarzyło?

Ślub odbył się w Sopocie w kościele na Brodwinie, a wesele w Grand Hotelu w Sopocie, a plenery w tajemniczych miejscach.

Dziękujemy Naszym rodzicom, za to, że nas urodzili, za to, że byli i są i za pomoc w organizacji tego pięknego dnia.

Dziękujemy również Wam Drodzy Przyjaciele za to, że jesteście i znajomym, nie musimy widzieć się codziennie, ale mamy siebie w sercach i wspomnieniach.

Mam nadzieję, że nasz radosny dzień uczcicie dzisiaj z nami oglądając nasze wspólne wspomnienie. W końcu się doczekaliście:)

Kochani czytelnicy jesteście mi bliscy wielu z Was na codzień towarzyszy mi przy tworzeniu, to dzięki Wam jestem kreatywna i pełna pomysłów we wszystkim co robię za to dziękuję. Za każde życzenia, serduszka kciuki do góry. Dodajecie sił

Dziękuje także ekipie filmowej, fotograficznej Emi Karpowicz Obiektyvna, Dj: Marek Sierocki, Ekipie od kasyna wszystkim wszystkim, pytajcie o szczegóły 🙂 – chętnie odpowiem

Poprzednie posty ślubne: klik i klik

wesele w sopocie

Pamiętajcie o tym, że dzień ślubu ma być Waszym dniem, niczym się nie przejmujcie to Wasze magiczne i niezapomniane chwile.

 

You Might Also Like

4 komentarze

 • Reply
  Justyna
  Czerwiec 13, 2017 at 1:53 pm

  Znamy się tylko ze Modelsoutfit i fb a ja się wzruszam na klipie jakbym conajmniej ślub siostry oglądała 😉 kolejnych wielu wspólnych, szczęśliwych chwil Wam życzę :-*

 • Reply
  Alicja
  Czerwiec 13, 2017 at 9:47 pm

  Szkoda, że na filmie nie ma w ogóle Franka…

 • Reply
  Helga
  Lipiec 31, 2018 at 7:24 am

  Bei der Eheversprechung musste ich wie ein Schlosshund heulen.

  Man fühlt und spürt und…, dass es die wahre Liebe ist. Drücke Euch vom ganzen Herzen die Daumen, dass es für die Ewigkeit hält!!!

 • Reply
  Helga
  Lipiec 31, 2018 at 7:29 am

  Bei der Eheversprechung musste ich wie ein Schlosshund heulen.

  Man fühlt und spürt und…, dass es die wahre Liebe ist. Drücke Euch vom ganzen Herzen die Daumen, dass es für die Ewigkeit hält!!!

  So wie es aussieht tut es mit Sicherheit

 • Zostaw komentarz