Lifestyle Wedding

Ślub i wesele marzeń Sopot Grand Hotel Kasia i Kamil 13 czerwca 2015

Ślub i wesele marzeń.

Ślub obojga ludzi to jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu. Warto był był spełnieniem najskrytszych marzeń i stał się niezapomniany.

Patrząc na ten film, wzruszam się się za każdym razem, również w dniu ślubu głos mi drżał, a przysięgę było mi trudno z przejęcia wymówić. Tak głębokie przeżycie i wzruszenie w życiu towarzyszy człowiekowi kilka razy ( ślub i narodziny dzieci) i zapamiętuje się je na zawsze.

To uczucie, które wręcz eksploduje wewnątrz, każda komórka, mięsień czy organ wypełniony jest euforią miłością po prostu czystą magią.

Dzisiaj z okazji 2 rocznicy mojego ślubu zapraszam Was na klip ślubno-weselny-plenerowy, pełen wzruszeń atrakcji i zabawnych momentów. Jesteśmy niesamowicie zakochani, ale szaleni w związku z czym nie zabrakło spontaniczności, kasyna, dronów i dmuchanej lalki…

Nieskromnie Wam powiem, że klip jest bombowy 🙂 włączcie koniecznie dźwięk i tryb pełno-ekranowy !

Gdzie to wszystko się zdarzyło?

Ślub odbył się w Sopocie w kościele na Brodwinie, a wesele w Grand Hotelu w Sopocie, a plenery w tajemniczych miejscach.

Dziękujemy Naszym rodzicom, za to, że nas urodzili, za to, że byli i są i za pomoc w organizacji tego pięknego dnia.

Dziękujemy również Wam Drodzy Przyjaciele za to, że jesteście i znajomym, nie musimy widzieć się codziennie, ale mamy siebie w sercach i wspomnieniach.

Mam nadzieję, że nasz radosny dzień uczcicie dzisiaj z nami oglądając nasze wspólne wspomnienie. W końcu się doczekaliście:)

Kochani czytelnicy jesteście mi bliscy wielu z Was na codzień towarzyszy mi przy tworzeniu, to dzięki Wam jestem kreatywna i pełna pomysłów we wszystkim co robię za to dziękuję. Za każde życzenia, serduszka kciuki do góry. Dodajecie sił

Dziękuje także ekipie filmowej, fotograficznej Emi Karpowicz Obiektyvna, Dj: Marek Sierocki, Ekipie od kasyna wszystkim wszystkim, pytajcie o szczegóły 🙂 – chętnie odpowiem

Poprzednie posty ślubne: klik i klik

wesele w sopocie

Pamiętajcie o tym, że dzień ślubu ma być Waszym dniem, niczym się nie przejmujcie to Wasze magiczne i niezapomniane chwile.

 

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Justyna
  Czerwiec 13, 2017 at 1:53 pm

  Znamy się tylko ze Modelsoutfit i fb a ja się wzruszam na klipie jakbym conajmniej ślub siostry oglądała 😉 kolejnych wielu wspólnych, szczęśliwych chwil Wam życzę :-*

 • Reply
  Alicja
  Czerwiec 13, 2017 at 9:47 pm

  Szkoda, że na filmie nie ma w ogóle Franka…

 • Zostaw komentarz