Fashion

Trendy: Glorious Gold

Jesienna pogoda zawsze mi się kojarzyła z barwami złota, żółci, brązu i czerwieni. Projektanci w tym sezonie też utożsamili się z jesiennymi kolorami. Trend ten najbardziej rzucił nam się w oczy podczas olimpiady w Londynie, gdzie podczas ceremonii otwarcia odbył się pokaz mody, gdzie prezentowane były złociste kreacje.  Ten “akcent” był nie do przeoczenia. Złoto bardzo mocno wbiło się w tegoroczne jesienne trendy, co można było zauważyć w kolekcjach najlepszych projektantów.

Na swoich wybiegach prezentowali: Marchesa, Michael Kors, Prabel Gurung, Ralph Lauren Collection.
Ich fankami są: Katty Perry, Jenifer Lopez, Rachel Zoe, Heidi Klum, Halle Berry, Taylor Swift.

Jak je nosić? 

  • Bądź odważna! – Ja zawsze bałam się złota, nie wiem czemu, ale utożsamiałam je z Rosjankami w zachodnich kurortach. W tym sezonie mocno się ze złotem przeprosiłam i Wam też to polecam. Jest eleganckie i dodaje szyku.
  • Jakie tkaniny? – Jest to jeden z najszerzej występujących trendów, w związku z tym ten kolor obecny jest na wielu rodzajach materiałów. Możesz wybrać zwiewne lejące tkaniny, ciężki żakardy, anielskie koronki i hafty. Każdy znajdzie coś dla siebie.
  • Ociepl swój ubiór-  domieszka tego trendu w codziennym ubiorze całkowicie zmienieni nawet najsmutniejszą, burą stylizację. Złoto jest fantastyczne do zamiany ubioru dziennego na strój wieczorowy przy użyciu zaledwie jednej części garderoby.
  • Akcesoria – Projektanci prezentując złoty trend byli bardzo oszczędni w sprawie akcesoriów. Trzeba przyznać, struktura materiałów jest tak wzorzysta, że dodatki nie są w tym przypadku elementem obowiązkowym.

Source: ImaxTree

You Might Also Like

Brak komentarzy

Zostaw komentarz